Dolar : Alış : 7.1357 / Satış : 7.1485
Euro : Alış : 8.6774 / Satış : 8.6930
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11262 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eşsiz bir kahramanlık destanı 30 Ağustos

29 Ağustos 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eşsiz bir kahramanlık destanı 30 Ağustos
Eşsiz bir kahramanlık destanı 30 Ağustos

Dün Türk milletinin boynuna bu kementleri geçiremeyenler, maalesef bugün vatanımıza ve milletimize yönelik benzer manevralar içine girmişlerdir.

Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

“Atatürk`ün önderliğinde Türk milletinin ve içinden çıkardığı kahraman Türk ordusunun kanları ve canlarını feda ederek kazandıkları zafer tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır” diyen Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam, mesajına şöyle devam etti:

Türk milletinin Zafer bayramını tebrik ediyor, bu bayramı ve Cumhuriyet mirasını bizlere bırakan Gazi Mustafa Kemal’in şahsında tüm gazilerimize ve aziz şehitlerimize rahmetler diliyorum.

 

Sevr patentli saldırı

30 Ağustos günleri, boynuna Sevr patentli ekonomik, politik ve askeri kementler atılarak sömürgeleştirilmek ve böylece bağımsızlığı elinden alınmak istenen Türk milletinin varoluş mücadelesi zaferi ve bayramıdır. Dün Türk milletinin boynuna bu kementleri geçiremeyenler, maalesef bugün vatanımıza ve milletimize yönelik benzer manevralar içine girmişlerdir. Bu bağlamda Türkiye`nin sürüklenmek istendiği nokta, Türk Milletini yok etme hareketidir; Türk milleti ve medeniyetini mezara gömme projesidir. Yüce milletimizi kendi coğrafyasından çıkartma planıdır.

 

Ancak milletimiz üzerindeki emelleri, yine milletimizin azmi ve kararı boşa çıkaracaktır; bu bağlamda devlet-millet bütünlüğü, bu güçlü milli iradenin hem kendisi, hem de teminatıdır. Tarih, şayet bir kez daha tekerrür etmesi gerekiyor ise, Türk milleti birliğiyle, kardeşliğiyle ve bağımsızlık karakteriyle tekerrür ettirecektir. Bunda kimsenin şüphesi olmasın.

Sakarya Medya Derneği Başkanı

Mehmet Sağlam

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar