- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eski Döküm Sahası Orman Oluyor…

18 Aralık 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eski Döküm Sahası Orman Oluyor…
Eski Döküm Sahası Orman Oluyor…

Eski Döküm Sahası Orman Oluyor…

Çevre Koruma Dergisi (Çevkor), Arifiye Belediyesi ve Arifiye’li firmaların desteği ile Arifiye Belediyesi tarafından döküm sahası olarak kullanılan alana 2 bin beş yüz adet sedir fidanı dikildi.

            Çevre Koruma Dergisi (Çevkor), Arifiye Belediyesi ve Arifiye’de faaliyet gösteren firmaların desteği ile Arifiye Belediyesince döküm sahası olarak kullanılan alana 2 bin beş yüz adet sedir fidanı dikildi. 11 Aralık 2017 Pazartesi günü düzenlenen törene; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, Park ve Bahçeler Müdürü Veysel Ihlamur, Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, Toyota Otomotiv Sanayi Kıdemli Şirket Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk, Ege Kimya Fabrikası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Saim Yaşar, TKG Otomotiv adına Neslihan Koç, Ak Gıda adına Hakan Özdil ve diğer firma temsilcileri katıldı.

            Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, projeye verdiği destek nedeniyle Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ederek, plaket takdim etti. Daha sonra sırasıyla firma temsilcilerine de plaket takdimi yapıldı.

            Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Ülkemizin dört bir yanında çevreyi koruma adına yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Sayın Ayhan Tokuştepe nezdinde Çevre Koruma Dergisi çalışanlarını tebrik ediyorum. Bu gün biz de, uzun yıllar Belediyemizce döküm sahası olarak kullandığımız alanı ağaçlandırarak orman haline getiriyor, doğaya karşı olan görevimizi yerine getiriyoruz. Ben, yeri gelmişken bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen değerli işadamlarımıza, sanayicilerimize ve firma temsilcilerimize çok çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar