Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

EO Türkiye’nin yeni başkanı Gül Gürer Alimgil oldu

04 Temmuz 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»EO Türkiye’nin yeni başkanı Gül Gürer Alimgil oldu
EO Türkiye’nin yeni başkanı Gül Gürer Alimgil oldu

SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil’e önemli görev

EO Türkiye’nin yeni başkanı Gül Gürer Alimgil oldu

Tüm dünyada 12 binden fazla üyesi bulunan global girişimcilik ağı Entrepreneurs’ Organization’ın (EO – Dünya Girişimciler Organizasyonu) Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Gül Gürer Alimgil seçildi.

48 ülkede 12 binden fazla üyesi bulunan ve 536 milyar doların üzerinde bir ciroyu yöneten global girişimcilik ağı Entrepreneurs’ Organization’da (EO – Dünya Girişimciler Organizasyonu) Türkiye’de yeni dönem yönetim kurulu başkanı belirlendi. Başkanlığa, dijital müzik yayıncılığı konusunda faaliyet gösteren SMG’nin Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil seçildi. SMG, Türkiye’de 7.000’e yakın AVM, otel ve mağaza gibi halka açık mekanda, kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayını hizmeti veriyor.

Başkanlığı döneminde Türkiye’deki girişimcilik ikliminin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalara imza atmayı istediğini belirten Gül Gürer Alimgil, “Misyonumuz birlikte öğrenmek ve gelişmek… Birlikte gelişmenin alt kuralı bağlılıktır. Biz de yeni yönetim kurulu olarak üyelerin birbirlerine bağlanmalarını sağlayacak daha fazla ortam yaratacağız” dedi.

Alimgil_1

Son yıllarda girişimcilik yaşının giderek küçülmeye başladığına dikkat çeken Gül Gürer Alimgil, şunları söyledi: “Artık hem üniversite öğrencisi hem girişimci olan kişilerle daha fazla karşılaşır olduk. Eskiden bu kadar erken başlayan yoktu. Yeni nesil çok farklı. Daha 3 yaşındayken akıllı telefonlar, tabletler sayesinde dünyayı tanımaya, araştırmaya başlıyorlar. Bütün bilgilere genç yaşta ulaşıyorlar. Hal böyle olunca o taze beyinlerden taze fikirler doğuyor. Farklı uygulamalar geliştirerek daha mezun olmadan işini kuran birçok genç var. Biz de EO olarak bu gençleri destekliyoruz.”

SMG hakkında:

2009 yılında kurulan SMG, Türkiye’de halka açık mekanlarda kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayınları yapmaktadır. Yayınları, geliştirdikleri yazılımla internet üzerinden değil depola-çal yöntemiyle gerçekleştiren SMG, bu şekilde yayın yapan tek şirket olup sektöründe lider konumda yer almaktadır. Müzik ile teknolojiyi birleştiren SMG, Türkiye’de ilk olarak dijital müzik yayını ileten şirkettir. Müzik, bekleme müziği, anons, entegre ses-görüntü ve ekran yönetimi çözümleriyle hizmet verdiği markaların, müşterileriyle bağ kurmasını sağlayan SMG, tüm bu yayınları lisansı kendine ait olan yazılım üzerinden, firmaların kendi bilgisayarları veya SMG music-box üzerinden gerçekleştirmektedir. Uzman kadrosuyla alışveriş merkezleri, oteller, perakende satış noktaları, restoranlar, turistik tesisler, showroomlar, sağlık merkezleri gibi oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 300’ün üzerinde firmaya 7000’e yakın noktada hizmet veren SMG, Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015 Programı’nda 6. sırada, Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’nda ise 229. sırada yer almaktadır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar