Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11080 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Emanullah Gündüz’den Yazıcıoğlu’nun Kabrine Ziyaret

26 Mart 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Emanullah Gündüz’den Yazıcıoğlu’nun Kabrine Ziyaret
Emanullah Gündüz’den Yazıcıoğlu’nun Kabrine Ziyaret

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz’den Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun Kabrine Ziyaret

Şehit Muhsin Yazıcıoğl’nu vefatının sene-i devriyesinde ziyaret eden Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz, ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu. Açıklamada samimiyetliğin, dürüstlüğün, halktan olmanın abidesi olan Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anan Genel Başkan Gündüz, yargıdaki eksiklik, adaletin bir an evvel gelmesini

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının sene-i devriyesinde Taceddin Dergahı’ndaki kabrinde ziyarette bulundu. Ziyaret sonrası açıklama yapan Genel Başkan Emanullah Gündüz; “Bugün burada çok büyük bir ruhu hissetmek mümkün. Burada siyasetin temiz ruhunu, siyasetin cesur ruhunu, siyasetin halktan ruhunu hissetmek mümkün.

ydp111

Bugün biz burada Yeni Dünya Partisi olarak Şehit Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nu ziyarete gelip ruhuna Fatiha’lar gönderdik. Bizim burada bunu yaparken ki amacımız şu, biz halkımıza ve bütün milletimize şunu söylüyoruz. Temiz siyasetçilere, dürüst siyasetçilere sonuna kadar sahip çıkılması gerekiyor. Muhsin Yazıcıoğlu halkımız açısından son derece önemli bir isimdir. Türkiye siyasetine ismi silinmeyecek bir şekilde kazınan, dürüstlüğün, samimiyetin, halktan olmanın aynı zamanda abidesidir. Bundan dolayı Muhsin Yazıcıoğlu bizim açımızdan son derece önemli bir isimdir ve bizim ilerideki, gelecekteki siyasetimiz açısından da son derece önemli ve güzel bir örnektir. Biz buradan kendilerine tekrardan Allah’tan rahmet diliyoruz. Ve yargılamadaki eksikliklerin, aksaklıkların ve adaletin tecelli etmesini de en kalbi duygularımızla diliyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

Öteyandan Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz’ün  Sakarya’dan  ziyaretçileri  var

YDP2

YDP1

Türkmen Dostluk Grubu Başkanı Mehmet YILMAZ  İle Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneği Başkan Yardımcısı  Şaban KIZILIRMAK  gündeme  değerlendirdiler.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar