Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eczaneden aldım bir tane, fayda verdi bin tane…

25 Aralık 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eczaneden aldım bir tane, fayda verdi bin tane…
Eczaneden aldım bir tane, fayda verdi bin tane…

Yeni bir yıl; yeni umutlar, yeni fırsatlar ve kendinizi yenileyecek yeni projeler demek. Tabi ki tüm bunlar için öncelikle sağlıklı olmak şart… Peki sağlığınız için doğal bitkisel yağlar ve Omega 3 balık yağını sadece bir kapsülde bulabileceğinizi söylesek?

Günlük yaşantımızda insan vücudunun sağlayamadığı esansiyel yağ asitlerini, dışarıdan destek olarak almamız gerekiyor. Yaptığı Ar-Ge çalışması ile, insan sağlığına olan yararlı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış bitki ve tohumların yağlarını ve yetişkinler için ideal EPA-DHA oranlarına sahip Omega 3 balık yağını bir kapsülde toplamayı başaran Zade Vital, FixMix Serisi’ni, sadece eczanelerde, toplum sağlığına sundu. Konya’daki Zade Vital İlaç Üretim Tesisleri’nde GMP  (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilen FixMix Serisi 11 farklı çeşidi ile farklı yaş gruplarının farklı sağlık ihtiyaçlarına pratik ve çok yönlü destek sağlıyor.

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez öğelerinden biri doğal ve bilinçli bir beslenme… Ancak doğal besin özlerini alamadığımız aşikar. Vücudun ihtiyacı olan ancak beslenme yoluyla alınması mümkün olmayan yağ asitlerini içeren doğal besin destekleri ise giderek daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Uzmanlar sağlıklı yaşayarak genç kalmanın sırlarının; bitki ve tohumlarda gizli olduğunu söylüyor…

Yeni yılda vücudunuza sağlık hediye etmeye ne dersiniz?

Zade Vital®,  FixMix Serisi ile bir tablette, günlük hayatın koşuşturmasında eksik bıraktığımız sağlık desteğini kişiye özel olarak sunuyor. Zade Vital® FixMix Serisi Paketleri’nin içerikleri ise şöyle:

 • DETOFIX / Karaciğer Sağlığı için Özel Destek:

Bir kapsül içinde  Cold Press Deve Dikeni Tohumu Yağı, Cold Press İncir Çekirdeği Yağı ve Cold Press Nar Çekirdeği Yağı yer alıyor.  Vücudun günlük Omega 3-5-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve karaciğer sağlığı için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmenize takviye olarak kullanılabiliyor.

 • ARTOFIX/Eklem Sağlığı İçin Özel Destek:

Artofix’in kapsülleri içerisinde Cold Press Hindistan Cevizi Yağı, Cold Press Keten Tohumu Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve eklem sağlığı için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • MENOFIX/Menopoz Dönemi İçin Özel Destek:

Menofix’in kapsülleri içerisinde Cold Press Nar Çekirdeği Yağı, Cold Press Keten Tohumu Yağı, Cold Press Kişniş Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-5-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve kadınlarda menopoz dönemi için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • MAXIFIX MEN/Erkek Cinsel Sağlığı İçin Özel Destek:

Maxifix Men’in kapsülleri içerisinde Cold Press Kabak Çekirdeği Yağı, Cold Press Rüşeym Yağı, Cold Press Isırgan Tohumu Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve erkek cinsel sağlığı için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • MAXIFIX WOMEN/Kadın Cinsel Sağlığı İçin Özel Destek:

Maxifix Women’ın kapsülleri içerisinde Cold Press Antep Fıstığı Yağı, Cold Press Rüşeym Yağı, Cold Press Kişniş Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor.  Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve kadın cinsel sağlığı için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • MOODIFIX/Depresyon ve Uyku Bozukluğu İçin Özel Destek:

Moodifix’in kapsülleri içerisinde Cold Press Haşhaş Yağı, Cold Press Kişniş Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve depresyon ve uyku bozukluğu için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • INTEFIX/Sindirim Sistemi İçin Özel Destek:

İntefix’in kapsülleri içerisinde Cold Press Anason Yağı, Cold Press Keten Tohumu Yağı, Cold Press Kişniş Yağı ve Cold Press Çörek Otu Yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve sindirim sistemi sağlığı için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • OCUFIX/Göz Sağlığı İçin Özel Destek:

Ocufix’in kapsülleri içerisinde Cold Press İncir Çekirdeği Yağı, Cold Press Chia Tohumu Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve göz sağlığınız için özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmenize takviye olarak kullanılabiliyor.

 • IMMUFIX/Bağışıklık Sistemi İçin Özel Destek:

Immufix’in kapsülleri içerisinde Cold Press Nar Çekirdeği Yağı, Cold Press Çörek Otu Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-5-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve bağışıklık sistemine özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor

 • ULTRAFIX MEN/Erkeklere Özel Destek:

Ultrafix Men’in kapsülleri içerisinde Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı, Cold Press Rüşeym Yağı, Cold Press Kabak Çekirdeği Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve erkeklere özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

 • ULTRAFIX WOMEN/ Kadınlara Özel Destek:

Ultrafix Women’ın içerisinde Cold Press Nar Çekirdeği Yağı, Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı, Cold Press Keten Tohumu Yağı ve Omega 3 balık yağı yer alıyor. Vücudun günlük Omega 3-5-9 yağ asidi ihtiyaçlarını karşılamak ve kadınlara özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılabiliyor.

Not: Görsellerin yüksek çözünürlüklü haline ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.

Zade Vital FixMix Serisi Fiyatları:

ZADE VITAL FIXMIX MOODIFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX IMMUFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX DETOFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX OCUFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX ARTOFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX INTEFIX FİYATI:

99,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX MENOFIX FİYATI:

69,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX  MAXIFIX MEN FİYATI:

69,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX MAXIFIX WOMEN FİYATI:

69,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX ULTRAFIX MEN FİYATI:

109,00 TL

ZADE VITAL FIXMIX ULTRAFIX WOMEN FİYATI:

99,00 TL

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için:

Hanzade Tulan

Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Müdürü

 (216) 411 00 14 / (533) 710 54 13

htulan@zade.com.tr

Büşra Ekinci

Pazarlama İletişimi Uzmanı

 (216) 411 00 14 / (530) 491 73 81

bekinci@zade.com.tr

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar