Dolar : Alış : 7.5939 / Satış : 7.6075
Euro : Alış : 9.0208 / Satış : 9.0371
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11380 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’dan SEDAŞ’a tam not

12 Aralık 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Düzce Valisi Zülkif Dağlı’dan SEDAŞ’a tam not
Düzce Valisi Zülkif Dağlı’dan SEDAŞ’a tam not

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ve Şebeke Yapım Müdürü Gökhan Öztürk, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile bir araya geldi. Vali Dağlı’ya Düzce’de devam eden şebeke yatırım çalışmaları hakkında bilgiler aktaran SEDAŞ yöneticileri, yatırımların aynı hızla 2017 yılında da devam edeceğini ve bu yıl sadece abone bağlantıları için  Doğu Marmara da Düzce, Kocaeli, Bolu ve Sakarya da toplamda 21 bin direk dikildiğini ifade ettiler. SEDAŞ yöneticileri, yapılan yatırımlarda paydaş görüş ve taleplerini de dikkate aldıklarını belirtirken, Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı, EPDK ve TEDAŞ ile süreklilik arz eden çalışmalar ve işbirliği yapıldığını da sözlerine eklediler.

SEDAŞ’TAN PAYDAŞLARINA TEŞEKKÜR

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde 3,4 milyon nüfusa, 1,6 milyon müşteriye, 20 bin kilometrekarelik bir alanda 7/24 kesintisiz ve sürekli, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile 474 hizmet aracı ve 1700 çalışanı ile elektrik dağıtım faaliyetini sürdürdüklerini belirten SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, şebeke çalışmaları sırasında işbirliği içinde olunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, Valilikler, Belediyeler, Kaymakamlıkların kendilerine verdiği desteği çok değerli bulduklarını ve bu kurumların hepsine teşekkür ettiklerini ifade etti.

seda

TÜRKİYE SANAYİSİNE ENERJİ SAĞLIYORUZ

Bekircan “Özel şirket statüsünde, kamu hizmeti ve ticari bir metanın dağıtımını yapıyoruz. Dağıtımı yapılan her bir kilowatsaatlik enerji ile üretim yapan fabrikalar veya atelyelerden çıkan her ürüne SEDAŞ’ın dağıtımını yaptığı elektrik enerjisi ile katma değer kazandırılıyor. Bu nedenle Türkiye’nin heryerine Doğu Marmaradan giden her üründe, Türkiye’nin sanayisinde  SEDAŞ’ın dağıttığı enerji hizmetinin de payı var. Bundan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu nedenle de ‘Enerjimiz sürekli çalışan Türkiye için’ diyoruz”dedi.

Bekircan, Düzce’nin elektrik şebekesine önümüzdeki yılda da SEDAŞ’ın yatırımlarının süreceğini açıklarken, SEDAŞ yöneticilerini görmekten memnuniyet duyduğunu dile getiren Düzce Valisi Zülkif Dağlı da, en kısa sürede iade-i ziyarette bulunacağı bilgisini verdi.

SEDAŞ’TAN “ALO 186”HATTININ BİLİNİRLİĞİNİ ARTIRAN BAŞARILI KAMPANYA

SEDAŞ, acil telefon numaraları içinde yer alan ve elektrik arıza ihbarlarının yapıldığı “Alo 186 Elektrik Arıza” telefon numarasının müşteri nezdinde görünürlüğü ve bilinirliğini artırmak için başarılı uygulamalar yapıyor.

SEDAŞ PROJE FİKRİ YARIŞMASI POSTERLERİ

ÜNİVERSİTELERİN DUYURU PANOLARINDA

             SEDAŞ KSS PROJESİ BAŞLADI

SEDAŞ elektrik dağıtım sektörünün gelişimine katkı sunan yatırım projelerinde olduğu gibi, sorumlu yatırımcı bakış açısıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinde de fark yaratmaya devam ediyor. SEDAŞ elektrik dağıtım bölgesini kapsayan 4 ildeki beş üniversite ile işbirliği içinde KSS ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ projesi olarak gerçekleştireceği,  sürdürülebilir ve yenilikçi olmasını hedeflediği proje fikri yarışmasının 2.’ncisini bu yıl  1 Aralık 2016 itibarıyla başlattı.

10 MART 2016 SON BAŞVURU

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) “Elektrik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri”  ile  “Bilgisayar”   “(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri) bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin kıyasıya rekabet edeceği yarışmanın duyurusu www.sedas.comweb sitesinden yapıldı. Öğrenciler Proje Fikirlerini proje olarak 10 Mart 2017 tarihine kadar SEDAŞ web sayfasından yarışmaya katılmak için paylaşabilecekler.

POSTERLER ÜNİVERSİTELERİN DUVARLARINDA

Enerjinin üretiminde, enerjinin iletiminde, enerjinin dağıtımında, enerjinin çevre ile uyumunda, enerjide iş güvenliği alanında yeni proje fikirleri ile yarışmaya katılım sağlayacak olan öğrencilerin, geçen sene olduğu gibi bu sene de yarışmaya yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.  SEDAŞ Bölgesel İdari İşler Sorumluları tarafından yarışma posterlerinin Üniversitelere dağıtım çalışmaları tamamlandı.  Akademisyenlerle birlikte duyuru panolarına asılan posterlerle yarışmaların ayrıntıları hakkında öğrencilerin bilgi sahibi olmaları sağlanıyor.

SEDAŞ’TAN “ALO 186” KAMPANYASI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik dağıtım faaliyeti çalışmalarını sürdürdüğü 20 Bin kilometrekarelik hizmet alanında “Alo 186” “Acil Durum” telefon numarasının müşteri nezdinde bilinirliğini artırmak için yaptığı başarılı çalışmalara yenilerini de ekliyor.  Türk sanayisinin kalbinin attığı 4 İl, 45 ilçe, 47 Belediye, 1.441 köyde toplam 3,4 milyon nüfusa ve 1,6 milyon tüketiciye 474 araç ve 1.700  çalışanıyla elektrik dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, arıza bildirimlerini aldığı ve  tüketicilerin acil başvurular için kullandıkları Alo 186 hattının  daha çok görünür ve bilinir olması için başlattığı kampanyasını tüm hızıyla sürdürüyor ve özel uygulamalar yapıyor.

9 Alo 186 SEDAŞ'ınTüm Araçlarında.jpg görüntüleniyor

“ALO 186” İLE GÜLER YÜZLÜ HİZMET

SEDAŞ başta www.sedas.com web sayfası olmak üzere, sahada sürekli hizmet vermek üzere trafikte ve kamuoyunun önünde yer alan tüm hizmet araçlarının üzerinde “Alo 186” “7 Gün 24 Saat”  görsel tasarımlarına, ayrıca SEDAŞ Şebeke Operasyon Hizmet Ekiplerinin konuşlandırıldığı dağıtım birimlerinin tabelalarında da “Alo 186” Elektrik Arızası bildirim numarasına yer veriliyor. SEDAŞ yaptığı gönderilerde kullandığı zarf ve yazışmalarındaki antetli kağıdında,  kayıp kaçak mücadelesi ve sayaçlarda enerji kesme işlemlerinde kullandığı etiketlerde de Alo 186’ya yer veriyor. Ayrıca SEDAŞ trafo binalarının üzerindeki tabelalarda,  186 Elektrik Arıza hattı tanıtımı için yaptırdığı posterlerle de “Güler Yüzlü Hizmet” ve SEDAŞ şirket marka mesajı olan “Enerjimiz sürekli çalışan Türkiye için” sloganıyla birlikte,  tanıtım çalışmalarını gerçekleştiriyor. SEDAŞ’ın görsel materyallerinde, müşterilere verilen matbu, baskılı materyallerde de Alo 186’ya yer veriliyor ve bu acil bildirim hattına ait tanıtım çalışmaları yapılıyor.

11 SEDAŞ Tüm Araçlarına Alo 186 Etiket Uygulaması Yapıyor.JPG görüntüleniyor

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar