- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11766 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dünyagöz’den Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret

16 Nisan 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Dünyagöz’den Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret
Dünyagöz’den Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret

Dünyagöz’den Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana Sakaryalıların göz sağlığına odaklanan Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi, Polis Haftası’nda anlamlı bir ziyarete imza attı.

Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı’yı makamında ziyaret eden Özel Dünyagöz Tıp Merkezi Hastane Müdürü Emel Bahar ve İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan Babadağı’nın Polis Haftasını kutlarken, kendisine günün anısına çiçek takdim etti.

Geçtiğimiz yıl Sakaryalıların göz ve göz çevresine dair tüm sorunlara çözüm getirme hedefiyle hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, göz sağlığı çerçevesinde düzenlediği etkinliklerin yanı sıra anlamlı ziyaretlere de imza atıyor. Polis Haftası kapsamında Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı’yı makamında ziyaret eden Özel Dünyagöz Tıp Merkezi Hastane Müdürü Emel Bahar “Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıldönümünde başta Sayın Emniyet Müdürüm olmak üzere huzur ve güvenliğin sağlanması konusunda üstün gayret ve başarılı çalışmalar gösteren tüm teşkilat mensuplarının bu güzel günlerini kutluyorum” dedi.

D__nya_g__z_hastanesi__1_

Özel Dünyagöz Tıp Merkezi Hastane Müdürü Emel Bahar ve İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan, Emniyet Müdürü Babadağı’ya günün anısı adına çiçek takdiminde bulunurken, Babadağı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep, Bursa, Erzincan ve Sakarya olmak üzere 9 ayrı ilde 18 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar