Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11123 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL’ın Bayram Mesajı

04 Temmuz 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL’ın Bayram Mesajı
DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL’ın Bayram Mesajı

Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder AKSAKAL Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Önder AKSAKAL”Bayrlamar, milletlerin çeşitli vesilelerle toplumsal coşkularını, sevinçlerini, mutluluklarını, ulusal birlikteliklerini güçlendirmek için vesile kıldıkları kutlamalardır.

Türk milleti de;  var oluşundan bu yana birçok bayramı kendi kültürüne, inancına ve milli değerlerine uygun şekilde yaşamakta ve yaşatmaktadır.

Ne yazık ki, son yıllardaki bayramlarımızın hiç birinde coşkuyu, sevinci, mutluluğu yaşayamadığımız gibi, ulusal birliğimiz de artık koruyamaz hale getirildik.

Bu güzel ülkenin her köşesi bir cennet parçası iken, şimdi neresinde ne zaman ne olacağı belirsiz, kimin nerede başına ne geleceğinden habersiz yaşadığı bir cehennem ortamına mahkûm edildik.

onderaksakal

Bu durumu kabullenmemiz mümkün değildir.

Türkiye, Türk Milletinindir!

Bu toprakları “vatan” kılan ecdadımızın mirası, kendi vatanına hayrı dokunmamış hainlerin ve hayırsızların sığınma yeri olamaz. Buna asla izin veremeyiz!

Bu mübarek günde herkes iyi bilmelidir ki, Türk Milletine kendisinden başka dost yoktur!

Yüce Türk Milleti’nin ve gerçek Müslümanların; sevginin, sevincin, mutluluğun, huzurun hakim olduğu gerçek Bayramlara erişmesini gönülden diliyor, bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramını kutluyorum.

DSP’de BAYRAMLAŞMA PROGRAMI.

 Ramazan Bayramının 2. günü  (06.07.2016) saat: 14.00’da, Genel Başkanımız Sayın Önder AKSAKAL‘ın katılımlarıyla DSP Genel Merkezinde Bayramlaşma yapılacaktır. DSP’ye gönül verenler ve tüm halkımız davetlidir.

Önder AKSAKAL

Genel Başkan

GenelBaskan

1960 yılında Antalya’da doğdu.

İlk öğrenimini 4.sınıfa kadar Karacasu Geyre Köyü’nde,5.sınıf Aydın Gazipaşa İlkokulu’nda,ortaokulu İsmet İnönü Ortaokulu’nda,Lise öğrenimini Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde tamamladı.

1976-1977 Öğretim yılında Konya DMMA İnşaat Mühendisliği bölümünde Üniversite eğitimine başladı ve Selçuk Üniversitesinden mezun oldu.

21, 22 ve 23. dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Aydın’dan DSP adayı oldu.

2003 – 2004 yıllarında DSP Aydın İl Başkanı olarak görev yaptı.

25.07.2004 tarihinde gerçekleştirilen 6.Olağan Büyük Kurultay’da Parti Meclisine seçildi. 7, 8 ve 9.ncu Olağan Kurultaylarda bu görevini sürdürdü.

17.05.2009 tarihinde yapılan Olağanüstü Kurultay’da Masum TÜRKER’in Genel Başkan seçilmesinden sonra Genel Başkan Yardımcılığına getirildi. Sivil Toplum Örgütleri ve Meslek Odalarından sorumlu olarak çalıştı.

06.06.2010 tarihinde yapılan 8.nci Olağan Kurultaydan sonra oluşturulan Başkanlık Kurulunda yeniden Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi ve Örgüt Kurulu Başkanlığına getirildi.

13.12.2015 tarihinde yapılan Olağanüstü Kurultayda Demokratik Sol Parti’nin 6. Genel Başkanı olarak seçilmiştir.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar