Dolar : Alış : 7.1924 / Satış : 7.2054
Euro : Alış : 8.7811 / Satış : 8.7969
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DOKAP Üniversiteler Birliği Stratejik Planlama Kurulu Toplantısı Yapıldı

03 Mayıs 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»DOKAP Üniversiteler Birliği Stratejik Planlama Kurulu Toplantısı Yapıldı
DOKAP Üniversiteler Birliği Stratejik Planlama Kurulu Toplantısı Yapıldı

DOKAP Üniversiteler Birliği Stratejik Planlama Kurulu Toplantısı Yapıldı

DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı  ve on üniversitenin oluşturduğu DOKAP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİDOKAP)Stratejik Planlama Kurulu Toplantısı Başkanlığımızın toplantı salonunda gerçekleşti.

DOKAP Başkanı ve DOKAP Bölgesi Üniversiteler Birliği Üst Kurul Üyesi Sn.Ekrem YÜCE, DOKAP Bölgesi Üniversiteler Birliği  Stratejik Planlama Kurulu Başkanı ve KTÜ. Rektör Yardımcısı Asım ÖREN, DOKAP Bölgesi Üniversiteler Birliği Genel Sekreteri Ali Haydar DOĞU ve DOKAP Bölgesi üniversitelerinin rektör yardımcıları, DOKAP İdaresi ve UNİDOKAP koordinatörleri ile temsilciler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkanımız Sn.Ekrem YÜCE ; “DOKAP Üniversiteler Birliği ile bölgemizin çok daha nitelikli projelere ev sahipliği yapacağına olan inancını dile getirdi. Bu kapsamda DOKAP Üniversiteler Birliği ilerleyen dönemlerde DOKAP Eylem Planı çerçevesinde akademik birikimlerin projelerimize yansımasıyla daha etkin bir kalkınma sürecini yakalayacağını ifade etti.”

Ardından DOKAP Üniversiteler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Tolgahan KÖKEN, DOKAP Eylem Planı ve DOKAP Üniversiteler Birliği çalışma grupları hakkında teknik bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı karşılıklı istişarelerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar