Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

29 Aralık 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem
Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.  Zamanın değerli olduğu gerçeği ile doğal gaz başvurularının daha hızlı gerçekleştirilmesi için bağlantı sözleşmesi başvuruları yeni yıl itibarıyla sadece Sertifikalı Firmalar aracılığıyla online olarak gerçekleştirilebilecek. AGDAŞ bu doğrultuda 30 Aralık 2016 tarihi itibarıyla ilçeler dâhil tüm Müşteri Merkezlerini kapatacak.

Başvurular Sertifikalı Firmalara Yapılacak

AGDAŞ, müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek adına yeni yılla birlikte bağlantı sözleşmelerini (İlk Abonelik Sözleşmesini) online bağlantı yetkisine sahip sertifikalı firmalar aracılığıyla gerçekleştirecek. Daha öncesinde yetkili firma ile anlaşan ve sonrasında bağlantı sözleşmesi için AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmeleri gereken müşteriler gelişen teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda bağlantı sözleşmelerini artık online olarak Sertifikalı Firmaları aracılığıyla gerçekleştirecekler. Eski sistemle bağlantı sözleşmelerini ilçeler dahil 5 merkezden yapan AGDAŞ yeni uygulamasıyla birlikte yetkili iç tesisat firmalar aracılığıyla 55 merkezden hizmet vermiş olacak.

Müşteri Merkezleri Kapatılıyor

AGDAŞ’tan yapılan açıklamada 30 Aralık 2016 itibarıyla Müşteri Merkezlerinin kapatılacağı bilgisi verildi. AGDAŞ müşterilerine hafta içi 8.30 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden destek vermeye devam edecek. AGDAŞ bu projesi ile hizmet noktasının sayısını arttırmayı, müşterinin zaman kaybını ortadan kaldırmak ve memnuniyet seviyesini daha yukarılara taşımayı hedefliyor.

Amaç: Müşteri Memnuniyeti, Paydaş Memnuniyeti ve Zaman Kazanımı

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR proje ile birlikte amaçlarını müşteri memnuniyeti, paydaş memnuniyeti ve zaman kazanımı olarak tanımladı. DEMİR “ Müşteri odaklı bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 2016 yılının başı itibarıyla titizlikle ve büyük bir heyecanla çalıştığımız online bağlantı projemizi Temmuz ayında başlatmıştık.  1 Ocak 2017 tarihi itibarıyla bağlantı sözleşmeleri sadece sertifikalı firmalar aracılığıyla yapılacak. Geliştirdiğimiz sistemle müşterilerimiz bağlantı sözleşmesi için artık AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmelerine gerek kalmadan işlerini daha kolay tamamlayabilecekler.” dedi.

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR

Abonelik Sözleşmeleri Çağrı Merkezi Üzerinden Devam Ediyor

AGDAŞ 2015 yılında başlattığı sistemle Abonelik Sözleşmelerini (Kullanım Sözleşmeleri) 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet vermeye başlamıştı. Abonelik sözleşmesi yapmak isteyen müşterilerin bağlantı sözleşmesinden farklı olarak çağrı merkezinin araması gerektiği bilgisi verildi.

Yetkisiz Firmalara Dikkat

Yapılan açıklamada yetkisiz firmalarca yapılan tesisatlar can ve mal kaybına sebep olacağı bu sebeple müşterilerin yetki sertifikası olmayan firmalara karşı uyardı. Yetkili firma listesine www.agdas.com.tr adresli AGDAŞ web sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

Online Bağlantı Projesi

Yeni projeyi adım adım değerlendirecek olursak:

1- Müşteriler, iç tesisat konusunda anlaşma sağladıkları sertifikalı firmalarına sözleşme için talep edilen evrakları ile başvuru yapıyorlar,

2- Firma, yetkisi bulunduğu ekran üzerinden evrakları AGDAŞ’a ulaştırarak, müşteri adına bağlantı sözleşmesi talebinde bulunuyor,

3- AGDAŞ tarafından değerlendirilen talep onaylandığında müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılıyor ve müşteri talebinin onaylanması sonrasında 7 (yedi) işgünü içerisinde anlaşmalı kurumlara bağlantı bedelini ödüyor,

4- Bağlantı bedelini ödeyen AGDAŞ abonesi, proje onayından sonra 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi arayıp, doğal gaz abonelik sözleşmesi yaptırarak doğal gaz konforunu yaşamaya başlıyor.

AGDAŞ
Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.

agdas1

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar