Dolar : Alış : 8.0729 / Satış : 8.0875
Euro : Alış : 9.6558 / Satış : 9.6732
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya24°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11765 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar Sakarya’da

16 Mart 2016 - 5 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar Sakarya’da
Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar  Sakarya’da

Deneyimli Göz Hekimi Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi’nde Hasta Kabulüne Başladı

Sakaryalıların göz ve göz çevresine dair tüm sorunlarına alanında uzman hekimleri ve son teknoloji medikal cihazlarıyla çözümler getiren Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi, hekim kadrosunu genişleterek güçlendirmeye devam ediyor. Hastalarına eksiksiz teşhis ve tedavi imkânı sunan Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi, son olarak geçtiğimiz günlerde Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniğinde Eğitim Görevlisi deneyimli göz hekimi Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar’ı da bünyesine dâhil etti. Göz hekimi olarak 12 yıl boyunca 7000’den fazla cerrahi vaka deneyimine sahip olan Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar’ın uzmanlık alanlarını ise retina ve vitreoretinal cerrahi, glokom, katarakt, şaşılık ve oküloplasti oluşturuyor.

Doc_Dr_Yildirim_Bayezit_Sakalar

Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar’ın hasta kabulüne başladığı Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi’nin uzman hekim kadrosunda Prof. Dr. Orhan Elibol, Op. Dr. Burak Yanar, Op. Dr. Akil Batu, Op. Dr. Fehmi Aydoğan ve Uzm. Dr. Gülden Güler yer alıyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor.

Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep, Bursa, Erzincan ve Sakarya olmak üzere 10 ayrı ilde 17 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar