Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya17°CKuvvetli Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11342 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DenizBank’tan çiftçilere bayrama özel avantajlar

16 Haziran 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»DenizBank’tan çiftçilere bayrama özel avantajlar
DenizBank’tan çiftçilere bayrama özel avantajlar

DenizBank’tan çiftçilere bayrama özel avantajlar

Tarım sektöründe yüzde 40 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, üreticileri her alanda desteklemeye devam ediyor. Banka Ramazan Bayramı öncesinde çiftçilere özel yenilikçi kampanyalar düzenliyor.

Haziran ayında sürecek kampanya kapsamında, Ramazan Bayramı’na özel uygun vade ve masrafsız kredi fırsatları DenizBank’ta üreticileri bekliyor. Aynı dönemde Üretici Kart ile yapılacak ekipman alımlarına özel 6 ay vade ve sıfır faiz fırsatı sunan banka ayrıca, tanıdığı bir çiftçiyi tarım kredi ürünleri ile DenizBank’a getiren müşterilerine de 100 TL hediye ediyor.

Çiftçiler bununla beraber Haziran ayı boyunca Opet ve Sunpet’ten Üretici Kartları ile yapacakları 300 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, işlem tutarının yüzde 10’u kadar, 150 TL’ye varan indirim kazanacaklar. Yine haziran ayı içinde Petrol Ofisi’nden Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde ise 6 ay vade ve sıfır faiz fırsatı üreticilere sunulacak.

Dünyanın en büyük tarım ekonomilerinden biri konumunda bulunan Türkiye’de bu alanın stratejik önemine büyük önem atfeden DenizBank, söz konusu çalışmalarını, temeline “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” anlayışını yerleştirdiği bakış açısı ile devam ettiriyor.

denizbank

Banka yaklaşan Ramazan Bayramı vesilesiyle hayata geçirdiği avantajlı kampanyalar ile çiftçilere destek olurken, ülkemiz nüfusunun büyük kısmının geçimini sağladığı tarıma katkı sağlamayı sürdürüyor. DenizBank, üreticilere haziran ayında geçerli olacak tüm DenizBank şube ve ATM’lerinde dosya masrafsız hazır kredi sunuyor.

Söz konusu tarihler arasında Üretici Kart ile yapılacak ekipman alımlarına özel 6 ay vade ve sıfır faiz fırsatı sunan DenizBank, bu tarihler arasında tanıdığı bir üreticiyi tarım kredi ürünleri ile bankaya kazandıran müşterilerine tarımsal girdi alımlarında Üretici Kartlarından kullanabilecekleri 100 TL hediye ediyor.

Üreticiler ayrıca Haziran ayı boyunca Opet ve Sunpet’ten yapacakları akaryakıt alışverişinde Üretici Kartları ile yapacakları 300 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, işlem tutarının yüzde 10’u kadar, 150 TL’ye varan indirim kazanacaklar. Yine haziran ayı içinde Petrol Ofisi’nden Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişinde ise 6 ay vade ve sıfır faiz fırsatı üreticileri bekliyor.

“Çiftçilerimizin hayatına değer katacak çalışmalarımıza devam ediyoruz”

Tarım sektörünü Türkiye’nin geleceği için sahiplenilmesi gereken en kıymetli alanlardan biri olarak gördüklerini; tarım ile bağlarını sosyal sorumluluk, milli bir görev olarak nitelendirdiklerini söyleyen DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak şunları söyledi; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak çiftçilerimize sadece finansal destek vermiyor, aynı zamanda hayatlarına değer katacak çalışmalarımızla yanlarında oluyoruz. Ramazan ayı boyunca gelenekselleşen iftar yemeklerimizle tüm Türkiye çapında çiftçilerimizle biraraya gelerek bu özel ayın ve tarımın bereketini birlikte paylaşmaktan mutluluk duyduk. Şimdi de yaklaşan Bayram öncesi hizmete aldığımız kampanyalarımız ile çiftçilerimizin yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Zira biliyoruz ki üretici geleceğe umutla baktığında işine dört elle sarılabiliyor. Bu nedenle önceliğimiz çiftçilerimizle geleceğe el ele, umutla yürüyebilmek. Tüm üreticilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Türkiye’de bir ilk olan “Üretici Kart” hakkında…

  • Çiftçiler Üretici Kartları ile mazot, gübre, yem, tohum, tarım ilacı, tarım makinaları, yedek parça ve diğer tarımsal ihtiyaçları için ülke genelinde 15 bine yakın üye işyerinden avantajlı alışveriş yapabilirler veya Şube ve tüm ATM’lerden nakit çekebilir veya 3 yıla varan vadelerde Üretici Kart üzerinden taksitli kredi kullanabilirler.
  • Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihine göre belirlenmiştir.
  • DenizBank şubelerinden, anlaşmalı üye işyerlerindeki POS makinalarından ve ATM’lerden Üretici Kart başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca cep telefonuna URETICI yazıp T.C. kimlik numarası ve bulunulan ilin plaka kodunu aralarında birer boşluk bırakıp 3280’e SMS göndererek de Üretici Kart başvurusu yapılabiliyor.
  • Turkcell faturaları için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı vererek yıllık 600 TL’ye kadar olan cep telefonu faturaları faiz ödemeden hasada ertelenebilir.
  • Her ay düzenli ödenmesi gereken Bağ-Kur primleri, tarımsal elektrik ve su faturaları Üretici Kart üzerinden otomatik ödemeye alınıp ödemesi hasada ertelenebilir.
  • Üretici Kart Ödemeleri tüm DenizBank Şubeleri ile PTT merkez ve şubelerinden yapabilir.

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 739 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra yedi yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, beş yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetim, Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

www.denizbank.com , www.facebook.com/DenizBank , twitter.com/DenizBank

DenizBank_Genel_Mudurluk

Sberbank Hakkında

Sberbank, Rusya’nın en büyük bankasıdır ve Rusya’daki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmaktadır. Sberbank’ın ana hissedarı olan Rusya Merkez Bankası, banka hisselerinin %50’si ile bir adet oy imtiyazlı hissesine sahiptir. Bankanın diğer hisseleri 244,000’den fazla gerçek ve tüzel kişiye aittir. 17.000’e yakın şubesi ile Rusya’daki en geniş şube ağlarından birine sahip olan Sberbank’ın uluslararası operasyonları Kazakistan, Ukrayna ve Belarus’u kapsayan Bağımsız Devletler Topluluğu Bölgesinin ötesinde Sberbank Europe AG ile Orta ve Doğu Avrupa’da sekiz ülkeye, DenizBank ile de Türkiye’ye kadar uzanmaktadır. Almanya ve Çin’de temsilcilikleri, Hindistan’da bir şubesi bulunan Banka, Sberbank (Switzerland) AG ile İsviçre’de de faaliyetlerini yürütmektedir. Sberbank ayrıca, Sberbank CIB ile yatırım bankacılığı, finansal danışmanlık ve global piyasalarda işlem yapma hizmetleri de sunmaktadır. Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no’lu genel bankacılık lisansına sahiptir. Bankanın resmi web siteleri:

www.sberbank.ru , www.sberbank.com

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar