...
HAVA DURUMU
SAKARYA

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 13566 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Serdivan Kadın Kolları Sergisi Muhteşem

26 Eylül 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»CHP Serdivan Kadın Kolları Sergisi Muhteşem
CHP Serdivan Kadın Kolları Sergisi Muhteşem

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Kadın Kolları “Serdivan Kadın Kolları Sergisi ” adlı Yağlıboya,Seramik Sanatı,Sepet Sanatı, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı ‘nda açtı.

Yağlı Boya Tablo Senem YILDIRIM,Nebahat KETEN

Seramik Sanatı Semra NAK

Sepet Sanatı Nilüfer KIROĞLU

Sergi açılışına CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş,CHP Sakarya Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu çok sayıda vatandaş katıldı

CHP Serdivan Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım Sergide çalışmalarıyla emek veren SERAMİK SANATI HOCAMIZ SEMRA NAK SEPET SANATI HOCAMIZ ,NİLÜFER KIROĞLU YAĞLI BOYA TABLO SANATI NEBAHAT KETEN YAĞLI BOYA TABLO SANATI SENEM YILDIRIM EMEK VEREN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM.İSTANBUL’DAN DESTEĞİNİ BENDEN ESİRGEMEYEN KARDEŞİM YAĞLI BOYA ATA’MIZIN RESMİNİ YAPAN YAĞLI BOYA SANATÇIMIZ ALİ KAYA Teşekkür ediyorum Kardeşime

Sedat Özdemir» Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir. » Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. » Yüksek bir insan topluluğu olan Türk Milleti’nin tarihi bir özelliği de, güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Gün sanatla , dostlarla sanata dair söyleyişilerle dolu doluydu.Konu sanat olunca mihmandarlığımı Japonya’da sanat tarihi alanında doktora yapan kızım Selin Özdemir ‘le resim, heykel ve seramik eserlerinin sergilendiği sergiyi büyük bir keyif ve eser sahibi hanımefendilere gıpta edip naçizane takdirlerimle gezdik.Yağlı boya çalışmalarıyla Senem Yıldırım, Nebahat Keten hanımefendi, seramik sanatçısı Sema Nak, sepet sanatçısı Nilüfer Kıroğlu hanımefendileri göznuru emekleri için yürekten kutluyor başarılar diliyorum.

https://www.facebook.com/fehmi.duman1/videos/10222248470152235/

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar