- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Mahalle ve Köy Gezilerine Devam Ediyor

02 Mart 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»CHP Mahalle ve Köy Gezilerine Devam Ediyor
CHP Mahalle ve Köy Gezilerine Devam Ediyor

CHP Mahalle ve Köy Gezilerine Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe ve Sakarya İl Başkanlığı Adapazarı mahallerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

İl Başkanı Erdoğan Isır yerel seçimlerin kendileri için önemini her ortamda dile getiriyor.

Dün Akşamda Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yöneticilerle Işıklar, Büyük Hataplı ve Küçük Hataplı mahalle ziyaretleri yaptılar.

Mahalle sakinleri ile bir araya gelen İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, sandık görevlileri çalışmalarımızı bitirdik, mahallelerde yurttaşlarımızla bir araya gelerek mahallelerimiz sorunlarını dinliyor ve bunlarla ilgili çalışma yapıyoruz dedi.

İlçe Başkanı Kurtuluş Adapazarı’nın yıllardır biriken sorunları var, bu sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Maalesef bazı mahallerde yanlış yöntemler izlendiğini ve mahallede yaşayanların dinlenmeden tespit yapılmasının yanlış olduğunu görüyoruz.

Sorun gidermek isteniyorsa bölgede yaşayan yurttaşları dinlemenin yeterli olduğunu, çözüm üretilmek isteniyorsa halkın bu çözümleri bildiğini söyledi.

İl Başkanı Erdoğan Isır ise yıllardır ilçe ilçe, sokak sokak geziyoruz, halkımızla olmak onların bir bardak çayını içmek, sohbetlerine ortak olmak şahsıma ve yönetici arkadaşlarıma mutluluk veriyor.

Kongre süreçlerimiz bitti artık alanda halkımızla beraber siyaset yapacağız. Yurttaşlarımız istek ve düşünceleri bizim çalışmalarımıza yön verecektir.

Tabanımız nerede olmamızı istiyorsa biz orada olacağız. Çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar