Dolar : Alış : 5.8826 / Satış : 5.8932
Euro : Alış : 6.6316 / Satış : 6.6436
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15125 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇAVDAROĞLU: “Meclis adaylığım hırsımın değil; tam aksi tevazunun ispatıdır”

15 Şubat 2019 - 348 kez okunmuş
Ana Sayfa » 2019 Yerel Seçimleri»ÇAVDAROĞLU: “Meclis adaylığım hırsımın değil; tam aksi tevazunun ispatıdır”
ÇAVDAROĞLU: “Meclis adaylığım hırsımın değil; tam aksi tevazunun ispatıdır”

ÇAVDAROĞLU: “Meclis adaylığım hırsımın değil; tam aksi tevazunun ispatıdır”

ÇAVDAROĞLU: “ALGI OPERASYONU YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkanı Adayı Abidin Birinci’nin “Sizin gibi siyasetçiler bizim için önemlidir” diyerek daveti isteği üzerine, Saadet Partisi’ne gelen ve 1. sıradan Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Erenler eski belediye başkanı Ulvi Çavdaroğlu; son günlerde medyada çıkan bazı haberler üzerine açıklamada bulundu.

LİYAKAT

Açıklamasında; “Koltuk hırsı olmayan siyaseti Hakka ve halka hizmet aracı olarak görüp siyasi kariyerinin en üst noktasında bu makamların bir saltanat makamı olmaması gerektiğini ispat için aday dahi olmayan bir kişiyim” diyen Saadet Partisi 1. sıra Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Ulvi Çavdaroğlu; “Siyaset yanlışlarla legal zeminde centilmence mücadele sanatıdır.

Benim AK Parti’den Adapazarı Belediye Başkanlığı aday adaylığım; ehliyet ve liyakat söylemlerinin bir algı operasyonu olduğunu kamu oyuna bir ispat olayıdır. Bırakın liyakatı; Erenler’de AK Parti’den Aday adayı olmuş 21 insanı birçok değerli arkadaşı kenara bırakılması, liyakat bir aday belirlemek siyasi etiğe aykırıdır. Meclis adaylığım hırsımın değil tam aksi tevazunun ispatıdır” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar