Dolar : Alış : 7.3544 / Satış : 7.3676
Euro : Alış : 8.9276 / Satış : 8.9437
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya5°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Case IH, 9. Çorlu Tarımtech 2016 fuarında çiftçilerle buluştu.

03 Ağustos 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Case IH, 9. Çorlu Tarımtech 2016 fuarında çiftçilerle buluştu.
Case IH, 9. Çorlu Tarımtech 2016 fuarında çiftçilerle buluştu.

Sağlam, güçlü ve modern tasarımlı ürünleriyle tarım sektöründe profesyonellerin tercihi olan Case IH, 9. Çorlu Tarımtech 2016 fuarında çiftçilerle buluştu.

ÇORLU- 3 AĞUTOS 2016 PROFESYONEL ÇİFTÇİLERİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ CASE IH3-7 AĞUSTOS 2016TARİHLERİ ARASINDA BU YIL DOKUZUNCUSU DÜZENLENEN VE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK AÇIK ALAN TARIM FUARI OLARAK HER YIL YÜZ BİNDEN FAZLA KATILIMCIYI AĞIRLAYAN ÇORLU TARIMTECH 2016’DA ÇİFTÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

ÇORLU TARIMTECH 2016’DA ZİYARETÇİLERİYLE TOPLAM 560 ’LİK STANDINDA BULUŞAN CASE IH BAYİSİ TRAKYA KARATAŞ; STANTTA SERGİLEDİĞİ BİRBİRİNDEN GÜÇLÜ, SAĞLAM, SON TEKNOLOJİYE SAHİP CASE IH TRAKTÖRLER İLE ÇİFTÇİLERİN EN ÇOK İLGİ GÖSTERDİĞİ STANT OLARAK DİKKAT ÇEKTİ.

TÜRKTRAKTÖR SATIŞTAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İRFAN ÖZDEMİR:

“ÇORLU VERİMLİ TOPRAKLARI VE YENİLİĞE İLGİLİ ÇİFTÇİLERİYLE BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR BÖLGE”

TRAKTÖR, EKİPMAN VE TOHUM İLAÇ FİRMALARININ TOPLAM 50 BİN M² ALANDA ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİĞİ ÇORLU TARIMTECH 2016 FUARINI DEĞERLENDİREN TÜRKTRAKTÖR SATIŞTAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İRFAN ÖZDEMİR; BÖLGENİN KENDİLERİ İÇİN OLAN ÖNEMİNE DEĞİNEREK ŞUNLARI SÖYLEDİ:

“TRAKYA’NIN EKONOMİ MERKEZİ OLAN ÇORLU, GENİŞ VE VERİMLİ TOPRAKLARA SAHİP OLMASI NEDENİYLE TÜRKTRAKTÖR OLARAK BİZİM İÇİN DE ÖNEMLİ BİR MERKEZ. GELİŞMİŞ SANAYİSİNİN YANINDA; DEĞERLİ TARIMSAL TOPAKLARA DA SAHİP OLAN ÇORLU’NUN ÇİFTÇİ PROFİLİ DE YENİLİKÇİ VE TEKNOLOJİYE MERAKLI BİR ÖZELLİĞE SAHİP

BİZİM İÇİN BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR PAZAR OLAN ÇORLU’DA CASE IH AİLESİNİN BİRBİRİNDEN SAĞLAM, GÜÇLÜ, SON TEKNOLOJİYE SAHİP VE MODERN TASARIMLI ÜRÜNLERİYLE GERÇEK BİR GÖVDE GÖSTERİSİ YAPMAKTAYIZ. STANDIMIZDA AYNI ZAMANDA CASE IH’İN EN YENİ ÜYESİ OLAN FARMALL C SERİSİ’NİN DE ÖN LANSMANI İLE ÜRÜNLERİMİZİ SERGİLEMEKTE VE SATIŞ İÇİN TALEPLERİNİ ALMAKTAYIZ. CASE IH’İN YENİLİKÇİ, ‘PREMİUM’ MARKA VİZYONUYLA ÜRETİLEN MAKİNELERİNİ, ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE ÇİFTÇİLERİMİZLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ. AYRICA BUGÜN BURADA BİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDEN, BU GÜZEL STANDI KURAN VE ÇORLU’DA CASE IH MARKAMIZI ÇİFTÇİLERİMİZ İLE BULUŞTURAN BAYİMİZ TRAKYA KARATAŞ’A DA HEM FUARA KATILIMLARI HEM DE BU GÜZEL STANT İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ ”DEDİ.

koc1koc2koc3koc4koc5koc6

CASE IH STANDINDA JX SERİSİNDEN 110 4WD KLİ. KAB100 4WD KLİ. KAB90 4WD KLİ. KAB,65C 4WD KAB VE 75C 4 WD KAB’A EK OLARAK FARMALL PRO 115UMAXXUM 130 T4 PUMA 160VE PUMA EDİTİON MODELLERİ FUARIN İLGİ GÖREN TRAKTÖRLERİ ARASINDA YER ALDI.

CASE IH FARMALL C SERİSİ

CASE IH FARMALL C SERİSİ; 86, 96, 107 VE 114 HP GÜCÜNDE 4 FARKLI MOTOR SEÇENEĞİ SUNUYOR. GÜCÜ, YÜKSEK TORK DEĞERLERİ, PERFORMANSI VE GÜVENİLİRLİĞİYLE KENDİNİ KANITLAMIŞ 4 SİLİNDİRLİ, TURBO-INTERCOOLER MOTORLAR; SAHİP OLDUKLARI COMMON RAİL ENJEKSİYON SİSTEMİ VE TİER 4A EMİSYON SEVİYESİ İLE HEM EKONOMİK, HEM DE ÇEVREYE DUYARLI.

STANDART OLARAK SUNULAN 24 İLERİ-24 GERİ Hİ-LO TRANSMİSYON, TARIMSAL FAALİYETLERİN EN ÇOK YAPILDIĞI 0-10 KM/H HIZ ARALIKLARINDA 15 ADET VİTES SEÇENEĞİ İLE KULLANICILARIN GENİŞ BİR HIZ ARALIĞINA SAHİP OLABİLMESİNİ SAĞLIYOR.

İLERİ-GERİ HAREKET GEÇİŞLERİNDE DEBRİYAJA BASMA ZORUNLULUĞUNU ORTADAN KALDIRAN ELEKTRO-HİDROLİK POWER SHUTTLE SİSTEMİ, ÖZELLİKLE SIRA SONU DÖNÜŞLERİ KOLAY VE HIZLI HALE GETİRİYOR. VİTES ÜZERİNDE BULUNAN “POWER CLUTCH” EL DEBRİYAJI İSE ARA VİTES KADEMELERİNDE VİTES DEĞİŞTİRMEDE YİNE DEBRİYAJA BASMA ZORUNLULUĞUNU ORTADAN KALDIRIYOR

YENİ FARMALL C SERİSİ; MODERN TASARIMI, GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEKLERİ, GÜVENİLİRLİĞİ VE PERFORMANSI KANITLANMIŞ TRANSMİSYONU, ERGONOMİK KUMANDALARI VE FONKSİYONLARI İLE TÜRK ÇİFTÇİSİNİN BEKLENTİLERİNİ FAZLASIYLA KARŞILAYACAK.

TÜRKTRAKTÖR HAKKINDA

TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİNİN HALEN FAALİYETTE OLAN İLK ÜRETİCİSİ OLARAK 1954 YILINDA FAALİYETE GEÇEN TÜRKTRAKTÖR, BUGÜN AVRUPA’NIN EN BÜYÜK TRAKTÖR ÜRETİCİLERİ ARASINDA YER ALMAKTADIR. TÜRKTRAKTÖR’ÜN 1955 YILINDA 815 ADET OLAN YILLIK ÜRETİM ADEDİ, 2015 YILI SONUNDA 47.000 ADEDİ AŞKIN DURUMDADIR. TÜRKİYE’DE KESİNTİSİZ 9 YILDIR PAZAR LİDERİ OLAN TÜRKTRAKTÖR, BUGÜNE KADAR TOPLAM 130’UN ÜZERİNDE ÜLKEYE İHRACAT GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. KOÇ TOPLULUĞU İLE DÜNYANIN EN BÜYÜK TRAKTÖR ÜRETİCİLERİNDEN CNHI’İN ORTAK OLDUĞU ŞİRKETİN HİSSELERİNİN YÜZDE 25’İ BIST’DE İŞLEM GÖRMEKTEDİR. ŞİRKETİN İKİNCİ ÜRETİM TESİSİ TÜRKTRAKTÖR ERENLER FABRİKASI, HAZİRAN 2014 İTİBARİYLE ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR. TÜRKTRAKTÖR; CASE IH, NEW HOLLAND VE STEYR MARKA TRAKTÖR ÜRETİMİ, ZİRAAT EKİPMANLARI VE İŞ MAKİNELERİ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜN YANI SIRA; NEW HOLLAND TDD SERİSİ VE CASE IH JX SERİ TRAKTÖRLERİN DÜNYADAKİ TEK TASARIM VE ANA ÜRETİM MERKEZİ, UTİLİTY LİGHT SERİ TRAKTÖR VE TRANSMİSYONLARIN DÜNYADAKİ TEK ÜRETİM MERKEZİ, TDD SERİSİ TRANSMİSYONLAR İÇİN DÜNYADAKİ ANA MÜHENDİSLİK VE ÜRETİM MERKEZİ S8000 SERİ MOTORLARIN ANA ÜRETİM MERKEZİDİR. ANKARA VE ERENLER’DE BULUNAN TÜRK TRAKTÖR TESİSLERİNDE 3 BİNİ AŞKIN KİŞİ ÇALIŞMAKTADIR. “BUGÜN VE GELECEKTE MODERN TARIMA YÖN VEREN ŞİRKET OLMAK” İLKESİYLE HAREKET EDEN TÜRKTRAKTÖR, ÜLKEMİZİN TARIM EKONOMİSİNDE VERİMLİLİĞİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ VE 60 YILI AŞKIN DENEYİMİYLE, KIRSAL NÜFUSUMUZUN REFAHINI ARTIRAN GERÇEK BİR DOSTTUR. WWW.TURKTRAKTOR.COM.TR

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar