Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çağın Koşullarına Uygun Modern Otobüsler Çorlu’da

12 Ağustos 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Çağın Koşullarına Uygun Modern Otobüsler Çorlu’da
Çağın Koşullarına Uygun Modern Otobüsler Çorlu’da

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Devlet Malzeme Ofisinden satın alınan 5 belediye otobüsü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Yeni belediye otobüslerinin hizmete sunulması nedeniyle  gerçekleştirilen törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşların katıldı.

 Açılış töreninde  konuşan Tek park Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı yapılan çalışmalar ile ilgi,li bilgiler vererek otobüslerin Tekpark’ın özvarlığı ile alındığını söyledi. Otobüslerin teknolojiye uygun,  yolcu kapasitesinin yüksek ve güvenli  olduğunu belirten Küçükyazıcı  otobüslerin Çorlu halkına hayırlı olmasını diledi.

kadir1 kadir2 kadir3 kadir4

Hızlı nüfus artışı olan yerde sorunların da çoğalabileceğini ve bu sorunları çözmek için çalıştıklarını anlatan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan  yeni otobüslerin Çorlu trafiğini rahatlatacağını belirtti ve kendilerine destek Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti.

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  da  ” Çorlu sorunları ötelenmemesi gereken ve derhal çözümlenmesi gereken bir ilçemizdir. Bu otobüslerle trafik daha da rahatlayacak. İhtiyaç olduğunda otobüslerin devamı gelecek” dedi.

Teski Yönetim Kurulunda aldıkları kararlar doğrultusunda Çorlu’lulara müjdeler veren Albayrak Çorlu’da 7 adet yeni su kuyusu açılacağını ve elektrik kesintilerinden kaynaklanan su kesintilerinin de giderilmesi,için  jeneratör alınacağını söyledi.

açılış sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda sergilenen otobüsler katılımcıların ziyaretine açıldı. Yeni belediye otobüslerinin hizmete sunulması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, halka olabildiğince hizmet verebilmek Devlet Malzeme Ofisi’nde satın alınan 5 otobüs  hizmete sunuldu. 

 • Başkan Albayrak Çerkezköy Belediyesini Ziyaret Etti
  Başkan Albayrak Çerkezköy Belediyesini Ziyaret Etti

  Bir dizi çalışmalar için Çerkezköy ilçesinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  Danışmanlar Neşat Erdoğan ve Şeref Çetin ile beraber Çerkezköy Belediyesini ziyaret etti.Belediye Başkanı Vahap  Akay ile görüşerek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Albayrak Akay’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 • Başkan Albayrak Şampiyon Sporcuyu Kutladı
  Başkan Albayrak Şampiyon Sporcuyu Kutladı

  Bir dizi çalışmalar için Çerkezköy ilçesinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında  şampiyon karateci Oğuzhan Genç’i kabul etti.Samsun’da yapılan dünya karate şampiyonasında birinci olan Oğuzhan Genç’ten şampiyona ile ilgili bilgiler alan Başkan Albayrak şampiyon sporcuyu kutladı ve başarılarını devamını diledi.Albayrak Tekirdağ Büyükşehir belediyesinin de spora ve sporcuya önem verdiğini belirterek spora vve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

 • 5 Adet Yeni Belediye Otobüsü Çorlu'da Törenle Hizmete Sunuldu
  5 Adet Yeni Belediye Otobüsü Çorlu’da Törenle Hizmete Sunuldu

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Devlet Malzeme Ofisinden satın alınan 5 belediye otobüsü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle hizmete sunuldu.Yeni belediye otobüslerinin hizmete sunulması nedeniyle  gerçekleştirilen törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşların katıldı. Açılış töreninde  konuşan Tek park Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı yapılan çalışmalar ile ilgi,li bilgiler vererek otobüslerin Tekpark’ın özvarlığı ile alındığını söyledi. Otobüslerin teknolojiye uygun,  yolcu kapasitesinin yüksek ve güvenli  olduğunu belirten Küçükyazıcı  otobüslerin Çorlu halkına hayırlı olmasını diledi.Hızlı nüfus artışı olan yerde sorunların da çoğalabileceğini ve bu sorunları çözmek için çalıştıklarını anlatan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan  yeni otobüslerin Çorlu trafiğini rahatlatacağını belirtti ve kendilerine destek Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti.Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  da  ” Çorlu sorunları ötelenmemesi gereken ve derhal çözümlenmesi gereken bir ilçemizdir. Bu otobüslerle trafik daha da rahatlayacak. İhtiyaç olduğunda otobüslerin devamı gelecek” dedi.Teski Yönetim Kurulunda aldıkları kararlar doğrultusunda Çorlu’lulara müjdeler veren Albayrak Çorlu’da 7 adet yeni su kuyusu açılacağını ve elektrik kesintilerinden kaynaklanan su kesintilerinin de giderilmesi,için  jeneratör alınacağını söyledi.açılış sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda sergilenen otobüsler katılımcıların ziyaretine açıldı. Yeni belediye otobüslerinin hizmete sunulması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, halka olabildiğince hizmet verebilmek Devlet Malzeme Ofisi’nde satın alınan 5 otobüs  hizmete sunuldu.

 • Başkan Albayrak Yılmaz Ailesine Taziyede Bulundu
  Başkan Albayrak Yılmaz Ailesine Taziyede Bulundu

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediye Mec

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar