Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11091 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Hırsızları Tutuklandı

25 Mart 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Hırsızları Tutuklandı
Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Hırsızları Tutuklandı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince 22.03.2016 günü 09:15 sıralarında gelen bir ihbar üzerine Sakarya Arifiye ilçesi sınırları içerisi otoban yolunda 34 ../ … plaka sayılı Hyundai marka beyaz renkli kapalı kasa kamyoneti durdurmuş, aracın yapılan incelemesinde 41 .. /,,,, olduğu anlaşılması üzerine araçta bulunan ve kendi beyanlarına göre isimleri S. A ve M. Ö olan şahıslar yakalanarak Arifiye Polis Merkezine intikal ettirilmiş, araç sahibiyle yapılan görüşmede ikametinin önünde park halinde bulunan aracını çalan ve uzaktan tanıdığı S.A isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olmuş, ayrıca araç üzerinde takılı bulunan 34 ../… plaka sahibi arandığında plakalarının aracının üzerinde olmadığını, plakaları çalan şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

hırsız

 

Mevcutlu olarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen ve ayrıca yakalanan Şahıslardan S. A isimli şahsın Orhan Gazi Sulh Ceza Hakimliğince Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Hırsızlığı suçundan arandığı anlaşılmış S. A isimli şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmış, araç içerisinde bulunan diğer şüpheli M. Ö’ ün yapılan parmak izi incelemesinde kimliğinin M. Ö . olduğu Uyuşturucu Madde Kullanma-Temin Etme ve Tehdit-Hakaret olmak üzere 2 ayrı suçtan aranmasının olduğu tespit edilmiştir. Olayda yakalanan 2005 model Hyundai marka kapalı kasa beyaz renkli aracın yapılan sorgulamasında İstanbul ilinden çalıntı olduğu ayrıca araç plakalarının da yine İstanbul ilinden çalıntı olduğu anlaşılmıştır. Aranan Her iki şahısta çıkarıldıkları adli mercilerce TUTUKLANARAK Ferizli L tipi cezaevine teslim edilmiştir.           

İl Emniyet Müdürlüğü olarak tüm unsurlarımızla birlikte her türlü suç ve suçluya karşı mücadeleye aralıksız devam edilecektir.

SAKARYA – ADAPAZARI

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti :24.03.2016 günü müracaatta bulunan M.C ifadesinde; cüzdanını kaybettiğini, bulunması taktirde tarafına iade edilmesini istediğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.   

SAKARYA – ADAPAZARI 

OLAY ADİ

Mala Zarar Verme

Olay Özeti :24.03.2016 günü müracaatta bulunan Ş.Y isimli şahıs ifadesinde; 17.03.2016 günü 54 ** *** plakalı kamyonetin işyerinin reklam tabelasını kırdığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır

SAKARYA – ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 24.03.2016 günü H.A isimli şahıs kuaförde saçını yaptırdığını, işlem sonrası ensesinde yanma olduğunu ve su topladığını, hastaneye giderek tedavi olduğunu beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI

OLAY ADİ

Kasten Yaralama

Olay Özeti: 24.03.2016 günü saat:18.00 sıralarında A.Ç isimli şahıs oğlu M.K.Çnin ikamet ettikleri sokakta arkadaşı B.Y ile birlikte oyun oynadığı esnada U isimli komşusunun bahçesine girmesinden dolayı şahsın tokat atması üzerine kaçtığı esnada ayağının yere takılarak düşmesi sonucunda elinden yaralandığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 24.03.2016 günü G.D isimli şahıs aracıyla seyir halindeyken kontrolsüz bir şekilde çıkan 54 ** ***  plakalı Fiat Doblo marka aracın kendi aracına sağ önden çarptığını ve kendisini orta refüje çıkarttığını, hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ADAPAZARI

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:    24.03.2016 günü saat:21.00 sıralarında sürücülüğünü Ç.Ö nün yaptığı 34 *** ** plaka sayılı aracın yaya H.H ye çarpması sonucu şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış,  olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır

SAKARYA – ADAPAZARI 

OLAY ADİ

Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma (Alkollü Araç Kullanmak,HasarlıKazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti:24.03.2016 günü saat:22.00 sıralarında S.G.K isimli şahıs  sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı aracı ile yolun en sağ şeridinde iken birden sol şeride geçerek trafiği tehlikeye düşüren 54 ** *** plaka sayılı araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş,  olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır  

SAKARYA – ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti : 12.03.2016 günü saat:10.00 sıralarında İ.G isimli şahıs, işyerinde metal parçanın sağ el baş parmağına çarpması neticesinde yaralandığını, olaydan dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ARİFİYE

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti :23.03.2016 günü  saat:16.00 sıralarında D.B.H isimli şahıs, işyerinde çalışırken dikkatsizliği sonucu elini mengene aparatının altına sıkıştırması sonucu yaralandığını, olayla ilgili olarak şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

SAKARYA – ARİFİYE

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:24.03.2016 günü saat 20.30 sıralarında sürücülüğünü R.S nin yaptığı 34 **  *** plaka sayılı araç sağ bariyere çarpması neticesi, arkadan gelen sürücülüğünü G.K nin yaptığı 34 ** *** plaka sayılı aracın sağ ön kapısına çarparak orta refüje çıkmış, kazada 34 ** *** plakalı araç sürücüsü R.S ve araçta  yolcu olarak bulunan  F.K hafif şekilde yaralanmış, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ERENLER

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 22.03.2016 günü saat 00:30 sıralarında Ş.U isimli şahıs işyerindeki monte bölümünde çalıştığını, yanında çalışan Ş isimli şahsın hava makinasına çarpması sonucu makinanın kontrolden çıkarak boynuna geldiğini ve yaralandığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – ERENLER

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 24.03.2016 günü saat:01.00 sıralarında U.K isimli şahıs montaj yaparken dalgınlıkla tutmaması gereken yerden tutarak elinden yaralandığını, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.   

SAKARYA – PAMUKOVA

OLAY ADİ

Kayıp Eşya

Olay Özeti:24.03.2016 günü saat 15.00 sıralarında Ş.Ç isimli şahıs 358480060355** imei numaralı cep telefonunu okulda çantasına koyduğunu ancak bulamadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.  

SAKARYA – PAMUKOVA

OLAY ADİ

Zehirlenme

Olay Özeti : 24.03.2016 günü saat 15.00 sıralarında N.K isimli şahsın ikametinde 2 adet 1.5 mg ilaç içerek zehirlendiği anlaşılmış, olay ile ilgili olarak tahkikat başlamıştır.  

SAKARYA – PAMUKOVA

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti: 24.03.2016 günü saat 03:30 sıralarında H.Ç isimli şahıs, işyerinde elindeki balyozun sol bacağına çarpması sonucu yaralandığını, ağrının artması sonucunda hastaneye gittiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – GEYVE

Olay Adi

Taksirle Yaralama

Olay Özeti:  24.03.2016 günü saat 16.35 sıralarında sürücülüğünü  O.Ö nün yaptığı 06 ** *** plakalı araç ile sürücülüğünü Ü.Y.B nin yaptığı 54 ** *** plakalı motosikletin çarpışması sonucu motosiklet sürücüsünün sol bacağında kırık olması ve kafa bölgesine darbe alması sebebiyle hayati tehlike kaydıyla hastaneye sevk edilmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA – HENDEK

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti : 22.03.2016 günü C.A isimli şahıs, işyerinde üzerinde bulunduğu borudan düşmesi neticesinde sağ el bileğinden yaralandığını beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.                  

SAKARYA – HENDEK

OLAY ADİ

İş Kazası

Olay Özeti :  24.03.2016 günü saat: 16.00 sıralarında Ü.I isimli şahıs güneş enerjisi su ısıtma sistemi kurduğu sırada dengesini kaybedip çatıdan düştüğünü, kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.  

SAKARYA – HENDEK

Olay Adi

İş Kazası

Olay Özeti: 22.03.2016 günü E.S isimli şahıs, çalışmış olduğu fabrikada makinaya parmağını sıkıştırması neticesinde parmağından hayati tehlike olmaksızın yaralandığını, kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır

SAKARYA – HENDEK

OLAY ADİ

Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 24.03.2016 günü saat:18.30 sıralarında S.K nin kullandığı 54 ** *** plakalı araç ile İ.Y nin kullandığı 54 ** *** plakalı aracın çarpışması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, kazada İ.Y ile diğer araçta bulunan B.K hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar