Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11356 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bolat ve Gökçek’in tercihi Sakarya’nın markası oldu

13 Kasım 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Bolat ve Gökçek’in tercihi Sakarya’nın markası oldu
Bolat ve Gökçek’in tercihi  Sakarya’nın markası oldu

“Sakarya MÜSİAD Expo 2016’da, Sakarya’nın markasını Dünya’ya tanıttı”

Bolat ve Gökçek’in tercihi

Sakarya’nın markası oldu

MÜSİAD Expo 2016’da Sakarya’nın erkek giyim markası standını ziyaret eden MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı ve Albayrak’ların CEO’su Ömer Bolat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak; giyim tercihini markası Özelitte ve Mono Uoma’nın markasından yana kullandı.

MÜSİAD tarafından her iki yılda bir İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası MÜSİAD Expo’nun16’cı fuarına katılan ve 7 ülkeye ihracat yapan Sakarya’nın Dünya’ya açılan markası Özelitte ve Mono Uoma; yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. İlk fuar tecrübesini Özelitte markasıyla iki yıl önce MÜSİAD 15. Uluslar arası Fuarı’nda yaşayan Sakarya’nı erkek giyim markası Sakarya Özel Giyim Tekstil Şirketi; bu yılda MÜSİAD Expo 2016’ya bünyesine eklediği genç erkek giyim Mono Uoma ile pekiştirerek katıldı.

Yoğun ziyaretçi atağı

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, 2. Dönem Bakanı Mehmet Aracı, 3. Dönem Başkanı Halit İnci ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Özelitte ve Mono Uoma markasını; MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı ve Albayrak’ların CEO’su Ömer Bolat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, DEİK Başkanı Ömer Cihat Vardan’da ziyaret etti. Sakarya Özel Giyim Tekstil Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Eminler; Bolat, Gökçek, Olpak ve Vardan’ı dış ticaret ile ilgili kısa bilgilendirdi.

erkek-01erkek-02erkek-03erkek-04erkek-05erkek-06erkek-7erkek-08

Bolat tercihi Özelitte

Ziyaretinde Sakarya Özel Giyim Tekstil Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Eminler’e “Liderlik Gönül İşidir” adlı imzalı kitabını hediye eden ve Özelitte’den giyinen MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı ve Albayrak’ların CEO’su Ömer Bolat; okuyucularına, işadamlarına ve gençlere tavsiyelerde bulundu. MÜSİAD fuarların öneminden de bahseden Bolat; işadamlarının ve sektörlerin yurt dışına açılmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Gökçek sipariş verdi

Kurmayları ile birlikte MÜSİAD Expo 2016’ya yaptığı ziyaretinde Sakarya’nın Özelitte ve Mono Uoma’nın standını da ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; İsmail Eminler, Osman Eminler, Ömer Eminler ve Mahmut Eminler’den giyim konusunda bilgi aldı. Burada beğendiği Özelitte marka bordo ceket siparişi veren Gökçek, fuara katılımlardan dolayı tebrik ederek, başarılar diledi.

Olpak, Eminler ailesini tebrik etti

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın ziyareti esnasında, bundan iki yıl önce katıldığı ilk fuarlarında açmış olduğu stantla birlikte 7 ülkeye dış ticaret çalışması yaptıklarını ifade eden Sakarya Özel Giyim Tekstil Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Eminler; MÜSİAD sayesinde dış ticaret hacminin daha da arttığını ve geliştirdiklerini belirtti. Eminler ayrıca; hazır giyim sektöründe Türkiye’nin öncü bir ülke olduğunu vurgulayarak, Dünya’da moda konusunda büyük ilgi gördüğünü belirtti. MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak; Eminler ailesine bir kez daha teşekkür ederek; “İşadamlarımızın bu duygusu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin nasıl büyük ve önemli bir kuruluş olduğumu bir kez daha ortaya koymaktadır” dedi

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar