Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11086 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediye Başkanı Cemal Akın Vatandaşın hemen yanında

29 Mayıs 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Belediye Başkanı Cemal Akın Vatandaşın hemen yanında
Belediye Başkanı Cemal Akın  Vatandaşın hemen yanında

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kızılcahamam Bazlama Merkezi, Urfa Beykonağı Ocakbaşı ve Nife Cafe & Restaurant ile Bulut Düğün Sarayı Elmas Salonu isimli üç işyerinin açılışına katılarak açılış kurdelelerini kesti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi Arka Sokak’ta Nevin-Yunus Aydoğan’a ait Kızılcahamam Bazlama Merkezi, Köyortası Mahallesi Tersane Caddesi’nde İzzettin Kaplan’a ait Urfa Beykonağı Ocakbaşı ve Yalı Yaşam Merkezinde bulunan Bulut Düğün Sarayı Elmas Salonu ve Nife Cafe Restaurant adlı işyerlerinin açılışını kurdelelerini kesti.

Açılış öncesi ve sonrasında vatandaşlarla sohbet ederek hatırlarını soran Belediye Başkanı Cemal Akın, işyeri sahiplerine bereket duası yazılı tablo hediye ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

CEMAL AKIN

Okunan duaların ardından açılış kurdelasını kesen Başkan Cemal Akın yaptığı konuşmada  “Belediye olarak tüm vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın özel günlerinde yanında olmaya özen gösteriyor ihtiyaç duydukları belediye hizmetlerimizden istifade etmelerini sağlayarak gereken desteği veriyoruz. İşletmelerin, memleketimize hayırlı uğurlu olmasını sahiplerine bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

1.Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı programı kapsamında şehrimizde konuk olarak bulunan değerli ressam ve sanat eğitimcilerimizle çalıştay gala yemeğinde bir araya geldik.

Özkan Karaoğlu kardesimizin arkadaşları tarafından Kaf Konak’ta hazırlanan sürpriz doğum günü kutlamasına katıldım. Kardeşimize sağlıklı ve mutlu yıllar dileyerek yeni yaşını kutladım.

Emine-Metin Bakır’ın kızı Kader ile Hatice-Haşim Akkaş’ın oğlu Emrah’ın düğününe katıldım. Mutluluklarının daim olması temennisinde bulunarak her iki aileye hayırlı uğurlu olmasını diledim.

Belediye personelimiz Mehmet Bostancı’nın kızı Zeynep ile Ayşe-Satı Dönmez’in oğlu Ramazan’ın düğün merasimlerine katılarak, hayırlı olmasını diledim.

MHP Bartın Merkez İlçe Sekreteri Hüseyin Çakmak’ın kızı Selma ile Canan-Sebati Düzoğlu’nun oğlu Gökhan’ın nikah akitlerini gerçekleştirdim. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar, her iki aileye hayırlı uğurlu olmasını diledim. Nikah sonrasında davetliler ile selamlaşarak sohbet ettim.

Cevriye-Hasan Demir’in kızı Çiğdem ile Ayşegül-Soner Alkın’ın oğlu Çağın’ın düğününe katılarak hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundum. Düğün davetlileriyle selamlaşarak hatıra fotoğrafı çektirdik.

Nagihan-Ekrem Eren Ermiş’in biricik evlatları Atabey Efe’nin sünnet merasimine katılarak hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundum.

Belediyemizce yapımı tamamlanan Karaçay Piknik Alanı’nda haftasonu tatilini değerlendiren vatandaşlarımızla selamlaşarak sohbet ettim.

1.Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı konuklarından Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Kadir Şişginoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı Kent Müzeleri konulu konferans, Bartın Belediyesi Sanat Evi’nde gerçekleştirildi.

MHP İl Başkanı Ercümet Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte Ulugeçit Ambarcı Köyü Muhtarı değerli dostum Mustafa Güzoğlu’nun torunu, Zuhal ve Alptekin’in evladı Mustafa Arda’nın sünnet merasimine katıldık. Merasimin hayırlı olması temennisinde bulunduk. Gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bartın Belediyesi 1 . Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı programı kapsamında şehrimizde konuk olarak bulunan, alanlarında başarılı ve önemli isimlerin yaptıkları resimler düzenlemiş olduğumuz resim sergisi ile sanatseverlerle buluştu. Çalıştay süresince ortaya çıkan sanat eserleri ressamları tarafından, oluşturacağımız Bartın Belediyesi Resim ve Sanat Müzesine hediye edildi. Değerli ressamlarımıza, sanat eğitmenlerimize emekleri için teşekkür ederiz.

Mustafa Sinoplu’ya ait işyerinde dostlarımızın hoş sohbetine ortak oldum. Tüm esnaflarımıza hayırlı kazançlar diliyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ile birlikte Nevin-Rahmi Dağlıoğlu’nun kızı Rabia ve Fatma-Hüseyin Kızıltaş’ın oğlu Hakan’ın kına merasimlerine katılarak her iki ailenin mutluluklarına ortak olduk, kına merasiminin hayırlı olması temennisinde bulunduk.

Türkmeneli ve Çelikbaş ailelerinin evlatları Elif Sibel ile İlker’in nikah akitlerini imzaladım.Her iki ailenin mutluluklarına ortak oldum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Hergün Gazetesi muhabiri Nurdan Eroğlu ziyaretime geldi. Kendisiyle belediye çalışmaları hakkında sohbet ettik. Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ederim.

Urfa Beykonağı Ocakbaşı’nın açılış töreninin ardından işletme sahibi İzzettin Kaplan’a üzerinde Bereket Duası bulunan tablo hediye ettim. İşletmenin tekrardan hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Cumhuriyet Meydanı’nda Semerkand Derneği tarafından düzenlenen Hayır Kermesini ziyaret ettim.

Köyortası Mahallesi Tersane Caddesi’nde ticaret hayatına başlayan Urfa Beykonağı Ocakbaşı’nın açılış törenine katıldım. İşletme Sahibi İzzettin Kaplan’a işletmesinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Yalı Yaşam Merkezi’nde ticaret hayatına başlayan Mehmet Bulut’a ait Nife Cafe & Restaurant ve Bulut Düğün Sarayı Elmas Salonu’nun açılış törenine katıldım. İşletmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Bartın Öğrenme Şenlikleri kapsamında Bartın Belediyesi olarak stant açtık. Belediye Sosyal Tesislerimizde düzenlenen etkinlikteki standımızda Emlak Vergisi Beyannamesi doldurulması, Akıllı Sayaçlara su yüklemesi yapılması ve geleneksel camaltı boyama sanatının yapımı ile ilgili vatandaşlarımıza bilgiler veriyoruz.

1959 Bartın`da doğdu.İlk orta ve lise tahsilimi Bartın’da tamamladı.1982 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Başta Bartın Spor olmak üzere birçok spor kulübü ve derneklerde üst düzey yöneticilik yaptı.1991 yılında Bartın MHP İl Başkanı seçildi. 11 sene bu görevi yaptı.2003 yılı ve 2006 yılında yapılan kongrelerde MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyeliğine seçildi.Evli ve iki çocuk babası olan Cemal Akın 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde Bartın Belediye Başkanı Seçilmiştir.30 Mart 2014 tarihlerinde yapılan Yerel Seçimlerde ikinci kez Bartın Belediye Başkanı seçilmiştir.Belediye Başkanı Cemal AKIN aynı zamanda Tarihi Kentler Birliği Encümen Üyeliği,Batı Karadeniz Kalkınma Birliği BAKAB Encümen Üyeliği, Mahalli İdareler işverenleri Sendikası Genel Başkan Yardımcılığı, Türkiye Belediye Başkanları Birliği Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar