Bektaş Erenler’den aday adayı oldu - Sakarya54 – Sakarya’nın gür sesi

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 20485 İçerik Bulunuyor.

Bektaş Erenler’den aday adayı oldu

20 Kasım 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Bektaş Erenler’den aday adayı oldu
Bektaş Erenler’den aday adayı oldu

Mahalli ve idari yerel seçimler öncesinde aday adaylık başvuruları devam ederken Erenler ilçesinden, Sakarya’nın tanınmış simalarından olan Ömer Bektaş; Ak Parti den aday adaylık başvurusunu sevenleriyle birlik de gerçekleştirdi.

Spor, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kalabalık dostlarıyla birlikte Erenle AK Parti ilçe Başkanlığı’na aday adaylık başvurusunda bulunan Ömer Bektaş, en dikkat çeken isim oldu. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen Erenler Belediyesi Başkanlığı’na aday adaylık başvurusunda bulunan Bektaş’ı sevenleri de yalnız bırakmadı.

Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik’ın hayırlı olsun iyi dilekleri ile başlayan programda konuşan Ömer Bektaş, birlik mesajı verdi. Bektaş; “Bugün bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yüz yıl kadrosunda bizler de yer almak istedik. Bu hizmet davasında bir nefer olabilmek adına başvurumuzu yaptık. Kim aday gösterilirse gösterirsin onun etrafında toplanacağız. Burada kaybeden olmayacaktır en iyi hizmeti aday gösterilen arkadaşımızın yapacağına inancım tamdır. Biz Başkan aday adaylık başvurusunda değil hizmete talip olduğumuzun başvurusunu gerçekleştirdik. Halka hizmet Hakka hizmet şiarıyla Erenler ilçemize bu vesile ile şehrimize ve ülkemize değer katmak için bu yola çıkmış bulunmaktayız. İlçemiz adına hayırlı olmasını temenni ederken, bana güvenen ve destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum “ ifadelerini kullandı.

Çok sayıda sevenleri eşliğinde gerçekleşen aday adaylık başvurusuna Sakarya Taraftarlar grubu başta olmak üzere, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri, spor camiası temsilcileri, iş dünyası ve siyaset arenasında tanınmış isimler de Ömer Bektaş’ı destek verenler arasında yer aldı.


Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar