Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11091 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Mustafa AK’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

18 Nisan 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Başkan Mustafa AK’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Başkan Mustafa AK’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Başkan Mustafa AK’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak “Kutlu Doğum Haftası” nedeniyle mesaj yayınladı.
Başkan Ak, yayımladığı mesajda, “İslam’ın evrensel ve çağlar üstü mesajını bize ulaştıran âlemlere rahmet olan Sevgili Peygamberimiz, Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) kutlu doğumunun 1445’nci yıldönümünü hep birlikte idrak ediyoruz. Bütün İslam dünyasına kutlu olsun” dedi.
Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak mesajında şu görüşlere yer verdi:“Tüm insanlığa kurtarıcı olarak gönderilen Peygamber Efendimiz bizlere sevgiyi, kardeşliği, dürüst olmayı, adaletli davranmayı öğütledi. İnsanlığın huzur içinde yaşayabileceği bir dünya için insani değerleri ortaya koyan yüce Peygamberimizin doğumu, tüm insanlık için bir umut ışığı olmuştur. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimiz aracılığıyla insanlığa indirilmiş ve tebliğ edilmiştir. Hazreti Muhammed (S.A.V.), tüm insanlık için örnek bir şahsiyettir. Tevhit ve vahdet konusunda fert ve toplum olarak Hayatımızda farkındalık sağlamayı kendimize hedef olarak seçmeliyiz. Yardımlaşma ve kardeşlik duygularını yaygınlaştırmalı, insanlığı yüceltmek için birlik olmalıyız.

sa1
Peygamberimiz, hayatı boyunca sevgi, hoşgörü ve adalet gibi tüm erdemli değerleri kendinde toplamıştır. Hem dünya, hem de ahiret hayatımızda onun şefaatine mazhar olmamız dileğiyle, Kutlu Doğum Haftasının tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar