- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Ak TÜMSİAD’a teşekkür etti

27 Mayıs 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Başkan Ak TÜMSİAD’a teşekkür etti
Başkan Ak TÜMSİAD’a teşekkür etti

Başkan Ak TÜMSİAD’a teşekkür etti

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Yönetimiyle birlikte Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Cumhurbaşkanlığı Sisteminin geçmesine katkı sağlayan Sivil Toplum Kuruluşlarını İlçe Yönetimiyle birlikte ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ediyor.  Başkan Ak, Tüm Sanayici  ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD)’a yaptığı ziyarette;  Cumhurbaşkanlığı Sistemi 16 Nisan’da oylanarak kabul edildi. Bu sistem ülkemizin istikrarına ivme kazandıracaktır. 2023 vizyonuna emin adımlarla ilerlememizi sağlayacaktır.

Halkoylamasında bunu görerek destek veren tüm STK’larımıza bu vesileyle TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez’e ve dernek üyelerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Maneviyatımızın Tazelenme Zamanı

Ak Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Ramazan münasebetiyle mesaj yayımladı.

Başkan Fatma Varol mesajında; ‘’Birey ve toplum olarak, birbirimize karşı her zaman dürüst olmaya, sevgi ve saygı göstermeye; elimizdekini, gönlümüzdekini, zihnimizdekini ve duamızı paylaşmaya ihtiyacımız vardır. Ramazan, bu değerleri güncellemek, iyilik ve insani duygularımızı harekete geçirmek için büyük bir fırsattır. Çünkü baştan sona feyz, rahmet ve bereket mevsimi olan Ramazan; teravih, sahur, iftar, hatim, mukabele, Kadir Gecesi, Zekât, fitre ve bayram gibi hasletleriyle maneviyatımızın tazelenmesine vesile olmaktadır.

            Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan-ı Şerif’in; ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış getirmesini ve tüm mazlum ve mağdur İslam coğrafyalarındaki kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bu vesileyle tüm hemşerilerime sağlık, afiyet ve bereket dolu günler temenni ediyorum.’’ dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar