Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bakkallar’dan Sakarya MÜSİAD’a ziyaret

24 Mayıs 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Bakkallar’dan Sakarya MÜSİAD’a ziyaret
Bakkallar’dan Sakarya MÜSİAD’a ziyaret

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’u ziyaret etti.

Genel kurullarının üzerinden 4.5 ay geçmesine rağmen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’ne “Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederken, bir ziyarette Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’dan geldi. Beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte yaptığı ziyaretinde bakkal esnafının sorunlarını ve isteklerini dile getiren Oda Başkanı Akdardağan; bakkal esnafının kalkınması konusunda vatandaşın ve işadamlarının özellikle Ramazan alışverişini bakkaldan yapması çağrısını, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Coşkun ve üyelerine de bulundu. Küçük esnafın sıkıntılarının var olduğunu vurgulayan Oda Başkanı Akdardağan; “Evet maalesef özellikle bakkal esnafımızın sıkıntıları çok büyük.

musiad2

Bunu söylemek istemiyorum ama gerçek bu. Bakkalların bir araya gelip ortaklık kültürü yapması ise bizim ülkemizde mümkün olmayacak derecede çok zor. Ülke genelinde, ciddi anlamda büyük firmalarda doyumsuzluk var. Mahallelinin cenazesi de hastası da olunca bakkal koşar. Bizim kültürümüzle de özdeşleşen bakkallarımıza halkımızın sahip çıkmasını istiyoruz” dedi.

 musiad2musiadbu1

COŞKUN: “Ben bakkaldan alışveriş yapmayı seviyorum”

Kendisinin de şahsen özellikle bakkaldan alışveriş yaptığını ve yapmayı da sevdiğini dile getiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; MÜSİAD’ın ortaklık kültürünü geliştirmekle ilgili somut ve soyut faaliyetlerinin olduğunu belirtti. Başkan Coşkun ayrıca MÜSİAD’ın çalışmaları hakkında da kısa bilgiler vererek; yapmış oldukları bu nazik ziyaretlerinden dolayı Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar