- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ayşe Tolga natürel dermokozmetik’i anlattı

16 Şubat 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ayşe Tolga natürel dermokozmetik’i anlattı
Ayşe Tolga natürel dermokozmetik’i anlattı

Ayşe Tolga natürel dermokozmetik’i anlattı

Doğayı destekleyen başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Ayşe Tolga, Türkiye’yi natürel dermokozmetik ile tanıştıran Cortex Pharma’nın basın lansmanında konuklarıyla bir araya geldi.

15 Şubat’ta Nişantaşı’nın gözde mekânlarından Room and Rumours’ta Ayşe Tolga’nın ev sahipliğinde yapılan buluşmaya Oben Budak, Didem Uzel Sarı, Alexander Koko ve Ümit Temurçin gibi ünlü isimler katıldı. Cortex Pharma bünyesindeki dermokozmetik ürünlerin marka elçisi olan Ayşe Tolga, konuklarına natürel dermokozmetik ve Rilastil, Sensilis, Sensilis Make Up, BioClin, Comodynes ve Cumlaude lab markaları hakkında bilgi verdi. Etkinlikte bulunan makyöz ve kozmotologlar tarafından konuklara cilt analizi ve makyaj uygulamaları yapıldı.

Natürel Dermokozmetik Artık Türkiye’de!

Doğayı ve doğal yaşamı destekleyen çalışmalarıyla dikkat çeken Ayşe Tolga, doğallığı kendine ilke edinen Cortex Pharma’nın marka elçisi olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Dünyanın birçok ülkesinde dermokozmetik denilince ilk akla gelen doğal içerikli ürünler. Cortex Pharma ile artık Türkiye de natürel dermokozmetik ile tanışıyor. Ben doğal yaşamı destekleyen, bu alanda kendi çabalarıyla insanların hayatlarına değer katmak için emek veren biriyim. ‘’Yemediğiniz şeyi yüzünüze de sürmeyin’’ felsefesiyle yaşıyorum. Cortex Pharma’nın Türkiye pazarına sunduğu tüm markalar bu felsefeyle uyuşuyor.  Sadece formülündeki doğallık değil, ürün kullanımından sonra atığına, ambalajının doğaya geri dönüşümüne kadar doğallığı kendine ilke edinmiş bir markanın artık Türkiye’de olması mutluluk verici” dedi.


TAYİBE SÖNMEZ
Medya İlişkileri Direktörü
FM Data İletişim Danışmanlığı
T: +90 212 662 78 00 | F: +90 212 662 78 02  | M: +90 531 511 66 51
twitter.com/Datailetisim | facebook.com/Datailetisim | instagram.com/datailetisimdanismanligi
Mimar Sinan Cad. Bağlar Mah. No:37 G-Plus K:7 D:100 Güneşli / İstanbul
www.data-iletisim.com

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar