Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ayhan Sefer ÜSTÜN”AK Partide engelleri aşacak enerji var”

08 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ayhan Sefer ÜSTÜN”AK Partide engelleri aşacak enerji var”
Ayhan Sefer ÜSTÜN”AK Partide engelleri aşacak enerji var”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili  Ayhan Sefer Üstün “Kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere, 5 Mayıs’ta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, MYK toplantısının ardından basın toplantısı düzenleyerek görevden ayrılma kararını açıkladı. Başbakanımız bu kararını açıklarken Genel Başkan Yardımcıları olarak yanındaydık, her insanın yaşayabileceği bir üzüntü yaşadık. Ancak bu insani durumdan aşırı yorumlar çıkarma gayretlerini de ibretle izliyoruz.

ayhan

Geçiş dönemini fırsat bilip, çeşitli manşet ve haberlerle, algıları manipüle etmek isteyenleri, hayretle izlemekteyiz. Köklü ve güçlü bir geleneğe sahip olan partimiz, bu durumları aşmaya yetecek enerji ve yeterliğe her zaman ziyadesiyle sahiptir.

Bizler de bu partide 2001‘den, yani kuruluşundan bu yana; ilçe başkanı, Milletvekili, TBMM Komisyon Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı olarak her kademesinde hizmet etmiş ve etmekte olan bir neferiz. Bundan sonra da hangi pozisyonda ve görevde olursak olalım, temel kurucu ilkelerimize bağlılıkla milletimize ve şehrimize, son güne kadar hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni hükümet ve sürecin memleketimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar