Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11091 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ayhan Sefer Üstün ziyaretlere devam etti

12 Haziran 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ayhan Sefer Üstün ziyaretlere devam etti
Ayhan Sefer Üstün  ziyaretlere devam etti

AK PARTİ Merkez Disiplin Kurulu Üyesi – Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün Sakarya’da Yeni Camii esnafımızı ziyaret etti. Ayhan Sefer Üstün “Hayırlı ve bereketli kazançlar diledi”

21 Ağustos 1970’te Adapazarı’nda doğdu. Babasının adı Osman, annesinin adı Zeynep’tir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest Avukatlık yaptı. İlim Yayma Cemiyeti, İnsan Hakları ve Mazlumlar için Dayanışma Derneği (MAZLUMDER), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubeleri kurucu üyeliği görevlerinde bulundu.

Adapazarı Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği ve AK PARTİ Sakarya Merkez İlçe Kurucu Başkanlığını görevlerini yürüttü. 22, 23 ve 24. Dönem Sakarya Milletvekili seçildi.

TBMM’nin 22 ve 23. Yasama dönemlerinde Anayasa Komisyonu Başkanvekilliği ve AK PARTİ Grup Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

24. Dönem de İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanlığı yapmıştır.

Ayhan Sefer Üstün, 13 Eylül 2015 tarihi itibariyle AK Parti İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.Binali Yıldırımın  Başbakan olmasından  sonra  AK PARTİ Merkez Disiplin Kurulu Üyesi  olarak  göreve  başladı.Orta düzeyde Almanca bilen Üstün, evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.

ayhanseferayhansefer1ayhansefer2ayhansefer4ayhansefer5ayhansefer6ayhansefer7ayhansefer8ayhansefer9ayhansefer10

ayhan1ayhan2ayhan3ayhan4

sehitayhan

AK PARTİ Merkez Disiplin Kurulu Üyesi – Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün Sakarya Valiliğinin şehit aileleri adına düzenlediği iftar programına  katıldı

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar