- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ayhan Akdağcı Sigorta Başarılarını personelleriyle kutladı

13 Şubat 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ayhan Akdağcı Sigorta Başarılarını personelleriyle kutladı
Ayhan Akdağcı Sigorta Başarılarını personelleriyle kutladı

Başarılarını personelleriyle kutladı

 

Sakarya’da 12 Şubesi ile 28 yıldır hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta; Neova Sigorta’nın 1900 acente içerisinde Türkiye’deki sigorta acenteleri arasında Türkiye 3’üncüsü, Kocaeli Bölge Acenteleri arasında da Bölge 1’incisi oldu.

Sakarya’da “Gücümüze ve tecrübemize güveniyoruz” “İş işten geçmeden” sloganıyla da 12 Şubesi ile 28 yıldır hizmet veren Ayhan Akdağcı Sigorta, gösterdiği başarılarıyla da adından sıkça söz ettirirken, bu başarısına bir yenisini daha ekleyerek, haklı gururunu ortaya koydu.

Ayhan Akdağcı Sigorta; Neova Sigorta’nın Türkiye’deki 1900 acente içerisinde sigorta acenteleri arasında prim ve üretim çeşitliliği kategorilisinde Türkiye 3’üncüsü, Kocaeli Bölge Acenteleri arasında da Bölge 1’incisi oldu. Bu başarısını Serdivan no;3.5 Kafede kutlayan Ayhan Akdağcı Sigorta kurucusu Ayhan Akdağcı; “Bizim başarımız personelimizin başarısıdır” dedi. Başarı plaketlerini Neova Sigorta Kocaeli Bölge Müdürü Tarık Teoman Sarı’nın elinden alan Ayhan Akdağcı Sigorta personeli; “Başarımız artarak devam edecektir” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar