- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarını Kaynarca ve Söğütlü ilçe merkezlerinde sürdürdü.

07 Haziran 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarını Kaynarca ve Söğütlü ilçe merkezlerinde sürdürdü.
Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarını Kaynarca ve Söğütlü ilçe merkezlerinde sürdürdü.

İYİ Parti Sakarya  milletvekili adayı Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarını Kaynarca ve Söğütlü ilçe merkezlerinde sürdürdü.

Kaynarca ilçe başkanı Aytekin Karlıdağ ve Söğütlü ilçe başkanı Seyfettin Yıldız’ın eşlik ettiği esnaf ve vatandaş görüşmelerinde, her iki ilçenin de ana gündem konusu olan şeker ve pancar konusuna değinmeyi ihmal etmedi.

”Bu iktidara vebal olarak şeker fabrikası yeter. Siyasetçi, bürokrat, banka işbirliği ve üretici temsilcisi kurumların desteği ile ilimiz için hem ekonomik hem stratejik değeri olan Şeker Fabrikamız elimizden göz göre göre elimizden alındı.

Şimdi bu seçim sizlere, şeker fabrikanızı elinizden alanlara ve bu şehirde pancar üretimini engelleyenlere hesap sorma fırsatı veriyor, bunu iyi değerlendirin, diyen Aydoğan Arslan, iktidara gelmeleri halinde eski yeni demeden, bu iktidarın bütün hatalarını düzelteceğiz, her şey yerli yerine oturacak, herkes hak ettiğini alacak, Türkiye’nin adeta kaydırılan şirazesi yeniden yerine oturacak”, diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bu iktidar döneminde olduğu kadar siyasetin bürokrasiye direk müdahil olduğu ve karşılığında bürokrasinin teslim olduğu bir dönem yaşamamıştık. İllaki yandaşlarımızı getireceğiz inadıyla yaptıkları bürokratik atamalarla, bürokraside ehliyeti ve liyakati kaldırıp yerine teslimiyeti inşa eden iktidar bürokrasiyi çökertmekle kalmadı, sivil toplum kuruluşlarını, sendikaları, birlikleri ve dernekleri de eline geçirerek kabus gibi üzerimize çöktü.

İşte şeker fabrikamız ve pancar üretimimiz de bu kabustan etkilendiği için bu durumlara düştük.

Şeker fabrikasını bilinçli olarak batırdılar, ardından APEK’i ellerine geçirip, fetö bağlantılı fabrika vasıtasıyla fabrikanızı elinizden aldılar.

Şimdi bu seçimde, Türkiye’nin en güçlü pancar kooperatiflerinden APEK’in ve şeker fabrikasının hesabını sormazsak hepimiz bu vebale ortağız demektir.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar