Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11853 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arsin Belediyesi –  OSB işbirliği

14 Mart 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Arsin Belediyesi –  OSB işbirliği
Arsin Belediyesi –  OSB işbirliği

Arsin Belediyesi –  OSB işbirliği

Arsin Belediyesi ve Organize Sanayi Bölgesi işbirliğinde yeni bir adım daha atıldı. Arsin OSB, Arsin Belediyesi’ne Eklemli Platformlu Kamyonu olarak adlandırılan vinçi bedelsiz olarak devretti.

Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, “Arsin Belediyesi ile birçok alanda ortak çalışıyoruz. Başkanımız Dr. Erdem Şen, sanayiciye her alanda destek oluyor. Bu araç belediyemizin halka hizmetinde önemli katkı sağlayacaktır. OSB bünyesinde OSB bünyesindeki itfaiye sorunumuzu Büyükşehir Belediye başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Arsin belediye başkanımız Dr. Erdem Şen’in destekleriyle çözdük. Önemli bir sorun böylece ortadan kalktı. Doğal gaz iki ay içinde gelecek ve OSB’de sanayicilerimiz rahat bir nefes alacak.” dedi

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen ise “OSB ve Belediye birlikte çalışıyoruz. Araç parkımıza takviyesi için Arsin OSB yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İhtiyacımız olan bir araçtı. OSB’de itfaiye konusu çözüldü. Doğal gaz tam gaz devam ediyor. OSB ye her türlü desteğimizi belediye olarak her daim vereceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar