- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ARSİADER’den Arifiye’yi Seviyorum Alışverişimi Arifiye’den Yapıyorum

30 Aralık 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»ARSİADER’den Arifiye’yi Seviyorum Alışverişimi Arifiye’den Yapıyorum
ARSİADER’den Arifiye’yi Seviyorum Alışverişimi Arifiye’den Yapıyorum

ARSİADER’den Arifiye’yi Seviyorum Alışverişimi Arifiye’den Yapıyorum Kampanyası

        Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Kuruluşunun ardından ilk icraat olarak Arifiye’yi Seviyorum, Alışverişimi Arifiye’den yapıyorum’’ Kampanyası başlattı.

“HEMŞERİLERİMİZ YEREL ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMAYA BAŞLADI”

        Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Yeter Arifiye’yi Seviyorum, Alışverişimi Arifiye’den yapıyorum’’ kampanyasıyla vatandaşların ilçe esnafından daha çok alış veriş yapmaya başladığını bu durumda kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek açıklamasına şu şekilde sürdürdü.

Bir kentte eğer esnaf kazanırsa o zaman kentte kazanıyor demektir. Kampanya kapsamında, vatandaşların dikkatin çekebilmek içini Arifiye’yi Seviyorum, Alışverişimi Arifiye’den yapıyorum’’ ve Arifiye’liyim alışverişimi Arifiye’den yapıyorum temalı Takvim ve billboardlar hazırlatarak ilçedeki değişik noktalara astık. Üyelerimizde beraber bire bir hemşerilerimizle görüşerek onların ilçe esnaflarından alış veriş yapmalarını istedik. Çok şükür kampanyamız meyvelerini vermeye başladı. Arifiye halkı kendi esnafına dönmeye başladı bu durum bizleri çok mutlu etti. Hemşerilerimizin kendi esnafına dönmesi için başladığımız çalışmalara devam edeceğiz.

Kampanyamıza destek veren hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar