- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…

18 Aralık 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…
Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…

Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…

            Arifiye Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı arasında SDS Anlaşma imzalandı…

            Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı ile Arifiye Belediyesi arasında 01.01.2018-31.03.2019 tarihleri arasında Memur Personeli kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

            İmza törenine Bem-Bir-Sen  Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Şube Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız,  Arifiye  Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman,  Arifiye  Belediyesi  İşyeri Temsilcisi Mehmet Kalay, Arifiye Belediye yöneticileri ile sendika üyesi memurlar katıldı.

            Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, memurların  büyük ilgi gösterdiği imza töreninde yaptığı konuşmada Arifiye Belediyesi’nde çalışan memurların maaşlarına 2018-2019 yılında  katkı sağlandığı, sözleşmenin asıl amacının çalışanların refah seviyesinin, motivasyonunun yükseltilmesiyle bağlantılı olarak performanslarının artırılması olduğunu vurgulayarak, sözleşme ile memurların ek ödeme alacağını, bunun karşılığında da daha özverili çalışacağını ifade etti.

            Şube Başkanı Öksüzali, sözleşmenin imzalanmasından dolayı Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ederek, bu mutlu günün anısına hediyelerini takdim etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar