- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arifiye Belediyesi Meclis Üyelerinden Afrin Kahramanlarına Ziyaret…

19 Şubat 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Arifiye Belediyesi Meclis Üyelerinden Afrin Kahramanlarına Ziyaret…
Arifiye Belediyesi Meclis Üyelerinden Afrin Kahramanlarına Ziyaret…

Arifiye Belediyesi Meclis Üyelerinden Afrin Kahramanlarına Ziyaret…

Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri, Zeytin Dalı Harekatında görev alan askeri personele, Arifiye’li annelerin el emeği göz nuru dökerek ördüğü yün, boyunluk, eldiven ve çoraplar ile kuruyemiş paketlerini takdim etti…

 Ülkemizin milli güvenliği, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridoru ve terör devletine engel olmak amacıyla 19 Ocak 208 tarihinde başlayan Zeytin Dalı Harekatına, Aziz milletimiz tam destek veriyor.  Suriye’deki çatışmalar sırasında, Suriye topraklarından  atılan roket ve havanlar yüzünden bir çok vatandaşımız can ve mal kaybına uğramıştı.

Arifiye Belediyesi Meclis üyeleri; Ahmet Safitürk, Muharrem Yavuz, Mehmet Erhan Çetin, Mehmet Ayvaz, Vahit Sandal, ve Elif Çiğdem, askerimize Arifiye’lilerin selâmını iletti, Arifiye’li annelerin ve el emeği göz nuru ile ördüğü yün boyunluk, çorap, eldivenler ile kuruyemiş paketlerini ulaştırdı. Ziyarette, meclis üyelerine Hatay Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel de eşlik etti. Ziyaret sonrası, Hassa Belediye Başkanı Addurrahman Demirel’i makamında ziyaret eden heyet, gösterdiği misafirperverlik ve yakın ilgi nedeniyle teşekkür ederek, kendisine plaket takdim etti.  Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel de Arifiye Belediyesi Meclis üyelerine ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, günün anısına plaket takdim etti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar