Dolar : Alış : 8.0574 / Satış : 8.0719
Euro : Alış : 9.6524 / Satış : 9.6698
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya23°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11808 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : -
Telefon : -
Faks : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2018

Aras Kargo Geyve Şubesi

Aras Kargo Geyve Şubesi

Sakarya GEYVE ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına GEYVE ŞUBESİ ARAS kargo şubesi personellerini çalışmalarını hızla sürdürdüğü gibiSakarya GEYVE ŞUBESİ ARAS kargo yönetim ekibi de titizlikle kargolanan ürünleri takibini yaparak sorunsuz bir şekilde kargolarınızın göndereninden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.

Sakarya GEYVE ŞUBESİ ARAS Kargo telefon numarası 0549 781 91 02 meşgul olduğu durumlarda kullanacağınız ikincil telefon numarası 0549 782 10 62 ise budur. Aras Kargo GEYVE ŞUBESİİNDE işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir; kargo sorgulayabilir, kargo işlem ücretini öğrenebilir ve yeni ürünlerinizi kargolayabileceğiniz gibide tarafınıza kargolanmış ürünlerinizi de kargo takip numaranız ve kimliğiniz ile kolayca alabilirsiniz.

Sakarya GEYVE ŞUBESİ ARAS Kargo şubesinin adresi : CAMİKEBİR MAH. ELVANBEY SOK. NO:50 , GEYVE ‘dir.

Sakarya GEYVE ŞUBESİ ARAS kargo şubesinde sizi rahatsız eden bir personel varsa veya görevini yapmayan ya da sizi rahatsız eden bir personel varsa 444 25 52 numarasını arayarak kolaycana şikayetçi olabilirsiniz. Bu tarz personeller için arama yapmak istemiyorsanız info@araskargo.com.tr adresine şikâyetiniz ile birlikte kendi iletişim bilgilerinizi de yazarsanız bu personel veya şube hakkında işlem başlatılacaktır.

Bu web sayfası ARAS kargo tarafından oluşturulmamıştır. Bu sayfada bulunan bilgiler ARAS kargo kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayınlanmaktadır. Bu sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ARAS Kargo tarafından gelen kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için lütfen ARAS Kargo’nun kendi web sitesini kullanınız.

Camikebir Mahallesi, Elvan Bey Sk. No: 50, 54700 Geyve/Sakarya

Firma Fotoğraf Galerisi

YORUMLAR

İlgili Terimler :