Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11350 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

29 Ağustos 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Birlik ve beraberlik içerisinde

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Karasakal, milletimizin büyük dayanışmasına atıfta bulunarak “30 Ağustos ülkemizi bölüp parçalamak isteyen emperyalist güçlere karşı, toplumun tüm kesimlerinin dil, din, ırk, mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin bir araya geldiği; yan yana, omuz omuza mücadele vererek zafer destanının yazıldığı gündür.

Türk Milleti şanlı tarihinde bağımsızlık ve hürriyetine olan tutkusunu defalarca göstermiştir. Birçok kahramanımız canı pahasına düşmanla savaşıp bağımsızlık ve özgürlük için kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesi vermişlerdir. Ülkemizi bölüp parçalamak isteyenler dün olduğu gibi bugün de sinsice pusuda beklemektedir. Milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde içeride ve dışarıda ki hainlerle mücadelemiz ebediyen sürecektir. Yaşadığımız tarihi süreçlerden ders alarak gençliğimize mücadele ruhu aşılamalı ve memleketimizi, yüksek medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, kahramanca yurdunu savunan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin aziz hatıralarını saygı ve minnetle yad ediyor, kahraman gazilerimize ve ailelerine şükranlarımı sunuyorum. Şeref ve kahramanlık gününün birlik ve beraberlik içerisinde coşkuyla geçmesi dileğiyle, Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar