Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya17°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11277 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Anavatan Partisi Lideri İbrahim ÇELEBİ’den bayram mesajı

11 Eylül 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Anavatan Partisi Lideri İbrahim ÇELEBİ’den bayram mesajı
Anavatan Partisi Lideri İbrahim ÇELEBİ’den bayram mesajı

Anavatan Partisi Lideri İbrahim ÇELEBİ’den bayram mesajı

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ”Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti içeriden ve dışarıdan ağır saldırılarla karşı karşıyadır”

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ, yayınladığı bayram mesajında “Türk vatanını kurban ettirmeyeceğiz” dedi.

Değerli Vatandaşlarım,

İnsanlığın ve Müslümanlığın ağır sınavlardan geçtiği bir dönemde Kurban Bayramı’na erişmenin buruk sevincini yaşıyoruz.

Son dönemde bulunduğumuz coğrafyada ve ülkemizde yaşananlar, gerek manevi gerekse milli değerlerimizin gerçek manası ile idrak ve tatbikinin ne kadar değerli ve anlamlı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

kurban-bayrami-genel-baskan

İslam’ı özünden uzaklaştırarak, milli ve manevi değerlerimizi çökerterek bizi biz olmaktan çıkarmak ve tarih boyunca sürdüregeldikleri karanlık emelleri hayata geçirmek isteyen odaklar, bu amaç etrafında her türlü kirli gayreti mübah sayan bir anlayışla taarruzlarına devam etmektedir.

Bu noktada 15 Temmuz’da sergilediğimiz Millet olma bilincinin, İslam’ın gerçek ruhunda anlam bulan birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma olgusuyla daha güçlenerek devamı son derece önemli ve değerlidir.

porno video

Zira ülkemizin bekasını ve geleceğini tehdit eden her türlü girişim, ancak ortak irade, inanç ve itikad ile aşılabilecektir.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti içeriden ve dışarıdan ağır saldırılarla karşı karşıyadır.

Yüce Türk Milleti, bugün oynanan oyunları da boşa çıkaracak

Ancak, ülkemizi ve devletimizi güçsüz bırakmak adına terör başta olmak üzere her türlü ihanet çetesini taşeron olarak kullanan güçler bilmelidir ki, kendi öz iradesi ve kararlılığı ile her dönemde tarih yazan Yüce Türk Milleti, bugün oynanan oyunları da boşa çıkaracak ve bu hasta emellerin sahiplerine yeni bir hüsran yaşatacaktır.

Bu inanç çerçevesinde idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın milli birlik ve beraberliğimiz ile toplumsal dayanışma irademizin daha da güçlenmesine vesile olmasını diliyorum.

Bu vesileyle içeride ve dışarıda terör odaklarıyla büyük bir mücadele sergileyen Türk Milleti’nin gözbebeği ordumuzun değerli mensuplarını saygı ve minnetle selamlıyor, gerek terörle mücadele, gerekse 15 Temmuz hain darbe girişiminde vatan ve millet uğruna göğsünü siper ederek şehadete eren kahraman evlatlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Kurban Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini; barış ve huzur iklimi için insani değerlerin tüm dünya için rehber olmasını temenni ediyorum”dedi.

 

BAŞKANIMIZ YENİ

İbrahim ÇELEBİ 02.01.1966 yılında Kırıkkale’de doğdu.İlk ve orta öğretimini Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde okumuştur.Liseyi Kırıkkale Lisesinde,üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünde okumuştur.

ÇELEBİ; Anavatan Partisi’nin kuruluşundan bu tarafa partinin çeşitli kademelerinde görev almış, sırası ile  Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunup şu an Partimizin Genel Başkanlık görevini sürdürmektedir. 1988 yılından beri Gıda Hizmet ve Turizm alanlarından ticari hayatını sürdürmektedir. Sosyal alanda da bir çok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır.(Kırıkkale Spor As Başkanlığı,Keskin Spor İkinci Başkanlığı,Kırıkkale Esnaf Odalar Birliği [KESOB]Başkan Vekilliği,Bakkallar Odası Başkanlığı,Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu [TESK] Mesleki Eğitim Birimi Yönetim Kurulu Üyeliği)

İbrahim ÇELEBİ evli ve Metehan ÇELEBİ,Çağatayhan ÇELEBİ ve Selin Seyhan ÇELEBİ isimlerinde üç çocuk babasıdır.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar