Dolar : Alış : 7.1924 / Satış : 7.2054
Euro : Alış : 8.7811 / Satış : 8.7969
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11264 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Alligatör Boya Sakarya’ya Tanıtıldı

05 Mayıs 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Alligatör Boya Sakarya’ya Tanıtıldı
Alligatör Boya Sakarya’ya Tanıtıldı

Avrupa’da  45 yıldır yaşadığı mekanı kalite ve zevkle yaratmak isteyenlerin tercihi olan Alligator, düzenlediği toplantıda ELF Serisi”nin boya sektörüne getirdiği yenilikleri ve insan sağlığı için yararlarını 4 Mayıs tarihinde Sakarya Ramada Hotel’de düzenlenen Alligator Boya Marka ve Ürün Tanıtım Seminerinde paylaştı.

Alligator Pazarlama Yöneticisi Timur Ergün tarafından gerçekleştirilen sunumda markanın var olma sürecinden, hizmet ettiği noktalara, ürün gamından referanslarına kadar geniş ölçekli görsel bir sunum yapıldı.

Toplantıda konuşma yapan Alligator Pazarlama yöneticisi  Timur Ergün “İnsan sağlığına en az zarar veren hammaddelerden oluşan Alligator ELF Serisi, mekanları güzelleştirirken oda içindeki havanın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Minimum emisyon (gaz çıkışı) oranına sahip olan Alligator ELF Serisi, boyadan dolayı alerji olma ihtimalini en aza indirir, çevreye de saygılıdır.”  dedi.

Türkiye”nin Sağlıklı Boyası Alligator ELF Serisi ile Türk boya sektöründe farklı bir segment açtıklarını belirten Ergün, tüm iç mekanlarda kullanılabilecek Alligator ELF Serisi”nin, özellikle hassasiyet gösterilen yatak odası, çocuk odası, hasta odası gibi yerler için ideal olduğundan ve sağlıklı yaşam  için ELF logolu ürünlerin kullanılmasının öneminden bahsetti.

Alligator Boya Betek Boya ve Kimya San.A.Ş. tarafından üretilen prestijli ve yüksek kaliteli ürünleri, özel hizmet ile müşterilerine sunan bir marka olup, gerek ürün gamı, gerekse hizmet kalitesi ile ön plana çıkmayı hedeflemektedir.

ELF Premium serisi yeni nesil sağlıklı boyalar, su bazlı iç cephe boyaları, su bazlı dış cephe boyaları, ahşap koruma ürün sistemleri, sentetik bazlı boyalar, dekoratif özel efektli boyalar, magic layer boyanabilir duvar kaplamaları Alligator Boya sunumunda Sakaryalı mimarların beğenisine sunuldu.

Alligator Boya mimar, tüketici ve dekoratif yenilikçi ürünler arayan müşterilerine Legno Dış Cephe Ahşap Desenli Boyası, Neon Silik %100 Saf Akrilik, İpek Mat parlaklıktaki ürünü ile ve dış cephelerde sunduğu 10 yıl garanti ile dikkat çekti.

Alligator ELF Serisi Özellikleri

Günlük hayatınızın büyük bölümünün geçtiği iç mekanlardaki havanın kalitesi, sağlığınız açısından çok önemlidir. Bu havanın kalitesine etki eden en önemli faktörlerden biri de duvarda kullanılan boyalardır. Ege Üniversitesi İlaç Araştırma Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma ve Uygulama Merkezi (AGREFAR) tarafından onaylanan Alligator ELF Serisi, bu boyaların sağlıklısıdır. Çünkü;

*Alligator ELF Serisi, sağlığa zararlı, buharlaşabilen organik bileşikleri en az içeren boyalar sınıfında yer almaktadır.

Kapalı mekanlardaki hava genellikle dışarıdaki havadan daha fazla organik bileşikler içermektedir. Bunun sebebi, elektronik aletlerden, yer kaplamalarından, döşeme kumaşlarından, ağaç işlemelerden ve kulanılan boyalardan organik bileşiklerin  buharlaşmasıdır. Bu organik bileşikler, hem kapalı alanlarda çalışanların sağlığını etkilemekte, hem de çevreye zarar vermektedir. Alligator ELF Serisi”nde bu oran dünyadaki en düşük değerleri zorunlu kılan Alman RAL-UZ 102 şartlarına göre üretilmiştir.

Sakarya Mimarlar Odası yöneticilerinin de katıldığı toplantı sonrası Ramada Otel’de  akşam yemeği alındı.

Alligator Boya tanıtım sunum sonrası yapılan çekiliş ile dinleyiciler sürpriz hediyeler kazandılar.

DSCN1323DSCN1338DSCN1341DSCN1350DSCN1416DSCN1420DSCN1422DSCN1425DSCN1429DSCN1431DSCN1435

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar