Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Akyazı Belediyesi Eğitim ve Öğretime olan desteği devam ediyor

08 Eylül 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Akyazı Belediyesi Eğitim ve Öğretime olan desteği devam ediyor
Akyazı Belediyesi Eğitim ve Öğretime olan desteği devam ediyor

Eğitim ve Öğretime olan desteğini her alanda devam ettirmeye çalışan Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği Akyazı Halk Eğitim Müdürü ile Üniversiteye hazırlanan gençler için ortaklaşa olarak çok güzel bir Sosyal projeye imza attı.

Akyazı’da dershane olmaması ve Üniversiteye hazırlanmak isteyen gençlerin bu konuda eksik kalmalarının önüne geçmek, onları sınavlara hazırlamak amacıyla harekete geçen Başkan Akcan Akyazı Halk Eğitim Müdürü Dursun Ali Yaman ile görüşerek dershane konusuna çözüm buldular. Başkan Akcan’ın Halk Eğitim Müdürlüğünde yaptığı toplantıya Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi öğretmenleri katıldı.

Başkan Akcan Halk Eğitim Müdürlüğüne Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kursları Bilgi Kültür evinde verilmesini teklif etti.

Üniversiteye hazırlanmak isteyen Lise Mezunu gençler için ücretsiz Üniversiteye hazırlık kursu verilmesi önerisini Akyazı Halk Eğitim Müdürlüğüne götüren Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın bu önerisine Akyazı Halk Eğitim Müdürlüğü olumlu yanıt verdi. Uzman eğitim kadrosu akıllı derslikleri ve modern teknolojiyi yakından takip ederek bugüne kadar bünyesinde yetiştirdiği birçok öğrenciyi hedeflerine ulaştıran Akyazı Belediyesi Bilgi ve kültür evi artık Üniversiteye hazırlanan gençler içinde hizmet verecek.

Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kursu 1. Dönem Kayıtları Başladı Son gün 24 Eylül Pazar

Üniversiteye hazırlanmak isteyen lise mezunlarının Akyazı Belediyesi ve Akyazı Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak verilecek kurslara katılabilmeleri için Akyazı Halk Eğitim Müdürlüğüne en geç 24 Eylül Pazar gününe kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. Kayıtlarını yaptıran kursiyer adayları Hafta içi her gün 17.30 ile 21.30 saatleri arasında verilmesi planlanan dersler 02 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Kursiyerler dersleri Akyazı Çarşı içerisinde bulunan Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi akıllı sınıflarında uzman öğretmenlerden alacaklar.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar