Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya17°CKuvvetli Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11342 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Akupunktur’dan sonra Hacamat Polikliniği de açıldı

17 Şubat 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Akupunktur’dan sonra Hacamat Polikliniği de açıldı
Akupunktur’dan sonra Hacamat Polikliniği de açıldı

Akupunktur’dan sonra Hacamat Polikliniği de açıldı

SAÜEAH Korucuk Kampüsün’de bir yıl önce Dr. Ekrem Yılmaz’ın açtığı akupunktur kliniğinde hacamat uygulamaları da başladı. Geleneksel Tamamlayıcı Tıp uygulamalarını başarıyla yapıldığı poliklinikte sülük tedavisi de gerçekleştirilecek.

TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI

Geleneksel Tamamlayıcı Tıp metodu olarak Aralık 2015’de Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Korucuk Kampüsü’nde hizmete giren Akupunktur Polikliniği’nin ardından Kupa Terapisi (Hacamat) Polikliniği de Korucuk Kampüsü’nde hizmete açıldı. Dr. Ekrem Yılmaz tarafından Geleneksel Tamamlayıcı Tıp metotlarının uygulandığı poliklinikte ayrıca Hirudoterapi (sülük), Kupa Terapisi (Hacamat) tedavileri yapılıyor.

AKUPUNKTUR, HACAMAT, SÜLÜK TEDAVİSİ

2003 yılından bu yana 2 bin vakada 30 bin seans klinik uygulaması bulunan Dr. Yılmaz, akupunktur ve Kupa terapisinin binlerce yıllardan beri uygulana tamamlayıcı tıp metotları olduğunu dile getirdi.  Tamamlayıcı tıp metotlarının tek başına kullanıldığı gibi diğer tamamlayıcı tıp metotlarıyla birlikte de kullanılarak tedavide başarı oranını arttıra bildiğini ifade eden Yılmaz “Geleneksel Tamamlayıcı Tıp uygulamaları insana bedensel, duygusal ve manevi anlamda bir bütün olarak yaklaşıyor. Hastalara uygulanacak seans sayısı şartlara göre değişebiliyor. Hastanın şartları ve hekimin tecrübeleri seans sayısını etkilemektedir. Hastalarımız bilgi ve randevu için 255 2106 nolu telefondan 6586 veya 6662 dâhili hattan bize ulaşabilir.” diye konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar