Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11085 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Akpınar’dan MÜSİAD’a Teşekkür

13 Nisan 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Akpınar’dan MÜSİAD’a Teşekkür
Akpınar’dan MÜSİAD’a Teşekkür

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Sakarya Şube Başkanı Mehmet Ali AKPINAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Başkan Akpınar: 07-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması programı hakkında MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgi verdi.

Görüşmede Akpınar’dan dernek faaliyetleri ile ilgili bilgiler alan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ülkemizin sizin gibi güzide kurumları olduğu müddetçe, fitne ve fesat çıkaranların başarılı olamayacağını söylemek istiyorum. Siz gençler insanlığın huzuru ve saadeti için daha çok çalışmalısınız dedi.

MU

Akpınar’dan MÜSİAD’a Teşekkür

Dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren Akpınar şöyle konuştu “Yurtdışından gelen öğrencilerimize yönelik sosyal ve kültürel programlar düzenleyerek, ülkemizin kültürel değerlerini ve şehrimizi tanıtıyoruz. Amaçlarımızın arasında ülkemizin imajına olumlu katkı sağlamak ve Türkiye’de okumakta olan ve mezun olmuş öğrencilerimiz ile bağımızı kopartmamaktır. Gerek yurtiçinde, gerek yurtdışında bizlerden yardım talep eden kişi veya kurumlara yardımcı olmaya çalışmaktır” dedi. Ülkemizde 120.000 yabancı öğrenci olduğunu bunların arasından 80.000 öğrencinin lisans, yüksek lisan ve doktora yaptığını belirtti. Akpınar, 07-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması programı hakkında bilgi verdi. Bu güne kadar yapmış olduğumuz organizasyonlarda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve desteklerini bizlerden esirgemeyen MÜSİAD camiasına teşekkür ediyoruz dedi.

“Desteğimiz Sürecek”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Genç, ”Ülkemizin kültürümüzün tanıtımı için gerçekleştirilen bu gibi faydalı oluşumların varlığı çok önemli. İçe kapanan bir duruşu reddeden kültürel değerlerimizi tanıtma amacıyla hareket eden bu oluşumları destekliyoruz. Burada bizim payımıza düşen ne varsa biz gerekeni yapmaya hazırız ifadelerini kullandı. Ayrıca yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genç: Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Sakarya Şube Başkanı Mehmet Ali Akpınar ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar