Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç Yaşlıları Unutmadı

19 Mart 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç Yaşlıları Unutmadı
AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç Yaşlıları Unutmadı

AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Ne mutlu ki bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren kültür ve geleneğe mensubuz.”

Fevzi KILIÇ

Yaşlılar Haftası Münasebetiyle bilgi ve birikimlerinden her daim faydalandığımız bizlerden dualarını hiçbir zaman esirgemeyen 1907 doğumlu Hafız Hasan amcamızı  ziyaret ettik.

Başkan Kılıç, Yaşlılar Haftası dolayısıyla AKPi Sakarya İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, her insanın beşikten mezara kadarki hayatının her evresinde ilgiye, sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahip olduğunu söyledi.

Tüm vatandaşların güvenliği, refahı ve huzurunu temin etmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Kılıç, bu kapsamda ömürlerinin en verimli yıllarını ülkesine ve milletine hizmet ederek geçiren emektar vatandaşlara, kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecekleri güvenli bir ortam hazırlamayı görev addettiklerini kaydetti.

Yaşlıların kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamanın devletin öncelikli görevleri arasında olduğunu ifade eden Kılıç, “Pozitif ayrımcılık ilkesi doğrultusunda, yaşlı vatandaşlarımızın hayat standartlarının yükseltilmesine yönelik politikalar geliştirerek birçok proje ve uygulamayı yürürlüğe koyuyoruz.

Ne mutlu ki bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi saygı ve hürmeti gösteren kültür ve geleneğe mensubuz.” diye konuştu.

Kılıç, hafta kapsamında yaşlı vatandaşları ziyaret etmek üzere parti üyeleriyle program hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Yaşlılar Haftası münasebetiyle 1912 doğumlu Hamide SEVGİ teyzemizi  ziyaret ettik.

Toplumlarımızın hafızası olan yaşlılarımızın, geleceğimizin muhafazası bakımından hayati öneme sahip olduğunun her gün hatırlanması gerektiğini vurguluyor, Yaşlılar Haftası’nı en kalbi duygularımla kutluyorum. Rabbim’den tüm yaşlılarımıza sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

Türkiye’nin kritik süreçlerinde görev yapmış, özellikle 28 Şubat sürecinde darbeye cesaretle karşı duran kıymetli devlet adamı ve siyasetçi Hasan Celâl Güzel’in vefât haberini derin bir üzüntüyle duydum. Allah rahmet eylesin, ailesinin ve aziz milletimizin başı sağolsun.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İNCİ ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular, kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunarım.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar