Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sizi cennete koysaydık orada bile muhalefet ederdiniz

25 Mart 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sizi cennete koysaydık orada bile muhalefet ederdiniz
Sizi cennete koysaydık orada bile muhalefet ederdiniz

 AK Parti Sapanca İlçe Danışma Meclisi yapıldı

İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, toplantıda yaptığı konuşmada, ilçe teşkilatının yaptığı  çalışmaları  anlattı.Yılın En Başarılı Siyasetçisi Kategorisinde 25 aday isim arasında kullanılan oyların Yüzde 23’ünü alan AK Parti Sapanca Gençlik Kolları Başkan’ımız Muzaffer Boz birinci olup bizleri gururlandırmıştır. 

AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı Mayıs ayı Danışma Meclisi Toplantısı, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca’nın katılımıyla gerçekleşti

sapancane sapancane1 sapancane2

 

Parti teşkilat binasında gerçekleşen toplantıya; AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya’dan sorumlu koordinatör 24. dönem Milletvekili Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer, İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

4 BİN 606 ÜYE

AK Parti İlçe Teşkilatı’nın tüm birimleri ile belediye ile koordineli olarak çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Nazmi Bostancı, “4 bin 606 üyemiz bulunuyor ve bu üyelerimizin 2 bin 935’ini ziyaret etmiş bulunuyoruz. Haftalık programlarımıza göre çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” diye konuştu.

ADIM ADIM YERİNE GETİRİYORUZ

Sapanca Belediyesi’nin 24 aylık süreçte gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, daha yapacak çok çalışmaları olduğunu, söz verdikleri projeleri adım adım yerine getirdiklerini söyledi.

Çalışmalarına destekleri sebebiyle Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür eden Yılmazer, “Sapanca Kültür Merkezi, Güldibi-İstanbuldere Mahalleri bağlantı köprüsü, 22 tane grup yoluna 50 bin ton asfalt atımı, Hacımercan sentetik sahası gibi bir çok proje büyükşehirimiz tarafından ilçemize kazandırılacak” dedi.

KADINLAR KOLUNA ÖVGÜ

Konuşmasında kadınlar koluna teşekkür eden Sakarya İl Başkan Yardımcısı Fevzi Kılıç, “Yürekleri, aklını gönüllerini birleştiren kim diyecek olursanız Allah için kadın kollarımız. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Belediyelerimiz ilçeleri, şehirleri, teşkilatlarımız gönülleri imar ediyor. Bu ülkeye, topluma hizmet etmek için hep birlikte mücadele ediyoruz.” dedi.

CENNETTE BİLE MUHALEFET EDERSİNİZ

CHP’li bazı partilerle aralarında geçen bir konuşmayı aktaran Kılıç, şöyle konuştu:

“Geçen gün adliye sarayına gittik. CHP liderinin cumhurbaşkanımız ve başbakanımız hakkındaki sözleri hakkında suç duyurusunda bulunmak için adliye sarayına gittik. Orada CHP’li arkadaşlarımızla karşılaştık. Aramızda bir konuşma geçti. ‘Hayrola neden buradasınız’ dediler, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında şikayette bulunmaya geldiğimizi söyledim. Siz neden geldiniz dedim. ‘cumhurbaşkanı ve başbakan hakkında teröre yardım ve yataklık yapmaktan şikayette bulunmaya geldiklerini söylediler. Buranın altını çizmek istiyorum. ‘Teröre yardım ve yataklık yapmaktan’. Haşa dedim elimizde bir imkan yok ama eğer olsaydı ve sizi cennete koysaydık orada bile muhalefet ederdiniz.”

KARARLILIK

Sivil anayasa ve başkanlık sistemi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu,  “İnşallah yeni ve sivil bir anayasa ve ülkemize yakışan bir hükümet modeli olan başkanlık modeli ile aziz vatandaşlarımızı buluştururuz. Bu mücadelede süreci kararlılıkla, her türlü engellemeye rağmen sürdürerek, cumhurbaşkanımız ve başbakanımızdan teşkilatlarımıza kadar tek vücut olarak bu yolda kararlılıkla yürüyeceğiz.” şeklinde konuştu.

MİSYON

Partilerinin misyonu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatı ve AK Parti’nin önüne çıkarılan engeller hakkında bilgiler verdi.

“ONLARIN VATAN DÜŞÜNCESİ FİLAN YOK”

7 Haziran Genel Seçimlerini Huneyn Gazvesi’ne benzeten Karaca, şunları kaydetti:

“Bu savaşta yaşananların örnek alınması gerekir. Bu misyonumuzu hiçbir zaman unutmayacağız. Karşımızdakilerin ne olduğunun hiçbir önemi yok. Biz bir birimize sarıldığımız sürece hiç kimse bizi mağlup edemez. Necip Fazıl’ın çok güzel bir tespiti var. ‘Bizdeki muhalefet, iktidarı düşürme şartıyla vatanı düşürmeye bile razıdır’ Bu çok güzel özetliyor. Karşımızdaki insanların vatan düşüncesi filan yok. Yeter ki AK Parti iktidarı gitsin. Bir bakıyorsunuz PKK ile kol kola girmişler, bir bakıyorsunuz hiç yan yana gelmeyecek insanlar yan yan gelmişler. Hep beraber çalıştığımız sürece kötü emellerini hiçbir zaman yerine getiremeyecekler. Vatandaşın içerisinden çıkmayacağız. Bir eksiğimiz varsa bunu bize başkası değil kendimiz hatırlatacağız. Vatandaş size, sizde bize hatırlatacaksınız. Millete hizmet etme duygusunu her şeyden önemlidir.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar