Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11296 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

09 Eylül 2016 - 4 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı
AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

  AK Parti Sakarya İl Başkanı   Fevzi Kılıç “Sevgili Hemşehrilerim;
Önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Mübarek Kurban Bayramınızı şimdiden en kalbi dileklerimle kutluyor, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Mübarek topraklarda Hac farizasını yerine getiren kardeşlerimin, Allah, ibadetlerini kabul etsin; Kâbe’de, Arafat’ta, Müzdelife’de yaptıkları duaları makbul eylesin.
Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir.

Yetimlerin, öksüzlerin, gariplerin, güçsüzlerin, darda kalmışların güldüğü, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin sıklaştığı bayramlarda millet bağımız sağlamlaşır, kenetlenir.
Bu toprakların ruhunda barış vardır. Bu toprakların mayasında kardeşlik vardır, dayanışma vardır.

fevziabi1

Milletimizin arasına nifak sokulmaya, kardeşliğimize çomak sokulmaya, birliğimizi ve dirliğimizi bozmaya çalışıldığı zamanlardan geçtik.

Ama hamdolsun ki aziz milletimiz, her türlü badireyi, her türlü zorluğu milli birlik ruhu ve engin feraseti ile aşmayı başardı.

Özellikle bayramlara buruk giren şehitlerimizin yadigârlarını, kahraman gazilerimizi unutmayalım, onları bu müstesna günlerde yalnız bırakmayalım, bayram sevincimizi paylaşarak kederde de sevinçte de bir olduğumuzu gösterelim.

Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını bu vatan, bu millet varoldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Bu duygular içinde mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize, Sağlık ve esenlikler diliyorum.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar