Dolar : Alış : 7.1357 / Satış : 7.1485
Euro : Alış : 8.6774 / Satış : 8.6930
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11262 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Sakarya 7’nci Olağan İl Kongresinde Yunus Tever Güven Tazeledi

20 Ocak 2021 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Sakarya 7’nci Olağan İl Kongresinde Yunus Tever Güven Tazeledi
AK Parti Sakarya 7’nci Olağan İl Kongresinde Yunus Tever Güven Tazeledi

AK Parti 7’nci Olağan İl Kongresine tek aday olarak girerek güven tazeleyen İl Başkanı Yunus Tever, yayınladığı teşekkür mesajında kongreye katılan partililere, misafirlere ve vatandaşlara teşekkür etti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, son derece coşkulu ve güzel bir kongreyi daha geride bıraktıklarını söyledi. Kongrede demokrasi şöleninin yaşandığını belirten İl Başkanı Tever, kendilerini yalnız bırakmayan partililere teşekkür etti.

EKREM YÜCE“İnandığımız yolda yürüyüşümüz devam edecek”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla katıldığı AK Parti Sakarya 7. Olağan Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Başkan Ekrem Yüce, “Kongreler, bir demokrasi şölenidir. Parti kapatma davalarından, darbe kalkışmalarından geçerek geldiğimiz bu günde, ülkemiz için inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz, devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla katıldığı AK Parti Sakarya 7. Olağan Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Serdivan Spor Salonunda düzenlenen kongreye AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, AK Parti Milletvekilleri Fehmi Küpçü, Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, AK Parti Yerel Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali İnci, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, siyasi isimler, partililer ve vatandaşlar katıldı. Salgın şartları sebebiyle sınırlı katılım ve tedbirler eşliğinde gerçekleştirilen kongrede Başkan Yüce, kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Kendimizi şehrimize ve milletimize adadık
Kongrenin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Kongreler, bir demokrasi şölenidir. Başımız dik ve alnımız açık olarak 19 yıldır milletimize hizmet etme yolunda AK Parti çatısı altındayız. Partimizin iktidarı döneminde, ülkemizin geldiği noktadan gurur duyuyoruz. Parti kapatma davalarından, darbe kalkışmalarından geçerek geldiğimiz bu günde, ülkemiz için inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. Bizler kendimizi, genelde; bu ülkeye ve millete, özelde ise şehrimize adadık. Kalkınmanın özelden başlayıp genele gittiğinin bilincinde olarak var gücümüzle yarınlarımızı inşa edecek, yarının siyasetçilerine, başkanlarına, vekillerine yol gösterecek çalışmalar gerçekleştirmeye gayret ettik.”

Şehrimizi geleceğin Türkiye’sine hazırlıyoruz
“Sayın Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği çizgide, onun vatan sevdasından, millet aşkından; güç, cesaret ve örnek alarak çıktığımız bu yolda emek veren, gayret eden herkes adına söylüyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren parti olarak birbirimize kenetlendik ve gayretle çalışmaya başladık. Sadece AK Parti olarak değil, derdi Sakarya olan, derdi devlete hizmet etmek olan herkesle omuz omuza vererek şehrimizi geleceğin Türkiye’si için hazırlamak adına çalışmalara başladık.”

Deprem kredileri için teşekkür
Başkan Yüce, Sakarya’nın deprem kredilerinin yükünden kurtulduğuna dikkat çekerek, “Sakarya ve Sakarya gibi depremden etkilenen şehirlerin yeniden inşa edilmesi için alınan kredilerin ödenmesi noktasında Sakarya’da farklı bir uygulamaya gidildi. Depremden etkilenen tüm şehirler bu kredileri kullanarak şehirlerini yeniden imar ettiler. Ancak sadece Sakarya kullandığı bu kredinin borcunu ödemekle yükümlü tutuldu. Diğer şehirlerimizin borçlarını devletimiz üstlendi. Bu süreç 20 yıl boyunca devam etti. Allah’a çok şükür Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekillerimizin destekleriyle ve mecliste yapılan değerlendirme ile bu yükten kurtulduk. Bu konuda yorulmak bilmeden çalışan milletvekillerimize ve Gazi Meclisimize kendim ve şehrim adına şükranlarımı sunarım.”

Milletimize hizmetkâr olmak için yola çıktık
Başkan Yüce, konuşmasını şu şekilde tamamladı: “Hepimiz demokrasimize sahip çıkmak için buradayız. Milletimizin sesini dünyaya duyurmak için, milletimizin efendisi değil hizmetkârı olmak için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda bizi düşürmek isteyenler elbette olacaktır. Ancak bizler durmadan, yorulmadan, dinlenmeden çalışarak bu millete hak ettiği değeri vermeye devam edeceğiz. Kongremiz hayırlı olsun. Rabbim kutlu yolculuğumuzu daim, kardeşliğimizi baki kılsın” dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık, şunu diyen bir yazı 'C4'

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, dans eden insanlar, sahnedeki insanlar ve kalabalık, şunu diyen bir yazı 'YA SALGIN 2002'DEN ÃNCE OLSAYDI? G2'

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve sahnede

İl Başkanı Tever yayınladığı mesajında, “Serdivan Kapalı Spor Salonu’nda AK Partimizin 7. Olağan İl Kongresini korona virüs tedbirlerine dikkat ederek, coşku ve heyecan içerisinde gerçekleştirdik. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla göreve seçildik. Kongremize video konferans yöntemiyle katılan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere kongremize katılarak bizleri onurlandıran; Genel Başkan Yardımcımız, Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik’e, Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül’e, MKYK Üyemiz Tuğba Işık Ercan’a, TBMM Çevre Komisyonu Başkanımız, Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta’ya, Bolu Milletvekilimiz, İl Koordinatörümüz Fehmi Küpçü’ye, Milletvekillerimiz; Recep Uncuoğlu’na, Çiğdem Erdoğan Atabek’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’a, Geçmiş Dönem İl Başkanlarımız ve Milletvekillerimize, İlçe ve Belediye Başkanlarımıza, teşkilatımızın her kademesinde görev alan değerli dava ve yol arkadaşlarıma, kıymetli delegelerimize ve partililerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, hemşerilerimize ve basın mensuplarına bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadıkları için can-i gönülden teşekkür ediyorum. Yeni dönemde kongresini tamamladığımız 16 İlçe Başkanımızla birlikte bu güne kadar olduğu gibi çalışmalarımızı tüm gayretimizle sürdürmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında İnandığımız Yolda Yürümeye devam edeceğiz inşallah. Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Sakarya’mız için hayırlı olmasını diliyor, değerli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve kalabalık

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya 7 olağan il kongresinde büyük kongre delege şunlardan oluştu
Yunus Tever
Ekrem Yüce
Zehra Hatipoğlu

Murat Salih Başer
Hatice Dağlıoğlu
Halil İbrahim Alegöz
Ayşenur İslam

Şengül Karslı

Ali İnci
Erol Aydın

Burak Erken

Mesut Ekrem

Erdal Köse

Hasan Serdar Baykal
Hasan Yavuz Yiğit
Abdullah Özdemir
Adnan Akbaş

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya 7. Olağan İl Kongresi yapıldı Yunus Tever Güven tazeledi yönetim kuruluna
Ahmet Fazlıoğlu
Ayşe Kahraman Berrin Yılmazer Cengiz Bakan Cevat Özbay Ekrem Duran Emre Tan
Enes Akcan
Enis Aksoy
Enver Tok
Fatih Balkancı
Fatih Akın
Fatma Betül Özenç
Fevzi Gürsoy Fikret kesim Hamza Kuriş
Harun Şen
Hasan Sevki
Hasan Gudil İlhan Türkseven
İrem Tömekçe Gezer İrfan püsküllü Kadir Alagöz Kenan Işıklı Kürşat Kılıç Erkut aşoğlu Merve
Hilal Coşar
Mihriban Alemdar Muhammed Enes Halıcı Murat Salih Başer Mükerrem Koç Ömer Arslan Perihan Yaylalı Rıza Bora
Savaş Yılmazer
Seher Kural Cihanoğlu
Selim Yıldırım Semih Gülşan Serdar Özdemir Serra Koç Sevda Girişken Sibel Galipoğlu Sinan Uyar Süleyman Yıldırım
Şenol Çalışkan
Uğur Çarbora
Ülker Şenyurt
Yavuz Korkmaz
Yusuf Çelik

Görüntünün olası içeriği: Miran Kaya ve TC Vecihi Tekin, dans eden insanlar, ayakta duran insanlar, sahnedeki insanlar, ayakkabılar ve iç mekan

CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN

AK PARTİ 7. OLAĞAN SAKARYA, YALOVA, KIRKLARELİ,

EDİRNE, ÇANAKKALE İL KONGRELERİNDE

CANLI BAĞLANTIYLA YAPTIĞI KONUŞMA

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN- Teşkilatlarımızın değerli mensupları, kıymetli hanımefendiler, beyefendiler, sevgili gençler, değerli dava ve yol arkadaşlarım; sizleri en kalbi duygularımla, hasretle, muhabbetle selamlıyorum.

İl kongrelerimizin partimize, şehirlerimize, teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Kongrelerimizde görev alacak kardeşlerimi şimdiden tebrik ediyor, Rabbimden kendilerine başarılar diliyorum.

Bugünkülerle birlikte 42 il kongremizi tamamlıyoruz. İnşallah Şubat sonuna kadar tüm il kongrelerini yaparak 7. Olağan Büyük Kongre hazırlıklarımızı nihayete erdireceğiz.

AK Parti’yi 2001 yılı Ağustos ayında kurduğumuzda milletimiz bize hem geçmişin eksiklerini tamamlama, hem de geleceği inşa görevi vermişti. Girdiğimiz 15 genel seçimin, mahalli seçimin, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ve halkoylamasının tamamında AK Parti’yi sandıktan birinci çıkartan milletimize şükranlarımızı demokraside ve ekonomide yaptığımız hizmetlerle ortaya koyduk. Türkiye’yi 18 yılda Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılanların 5 katı, 10 katı hak ve özgürlük açılımlarıyla, yatırımlarla, projelerle donatırken milli iradenin üstünlüğüne sıkı sıkıya sahip çıktık. Hamdolsun milletimiz de girdiğimiz her zorlu mücadelede 15 Temmuz’da olduğu gibi yanımızda yer alarak, bize istikamet göstererek, destek ve cesaret vererek her daim vefasını gösterdi. Bu uzun hizmet ve mücadele döneminde AK Parti’nin her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Siyasette hizmet mücadelesi bir bayrak yarışı gibidir. Her kademede görevler, unvanlar elden ele geçerek aynı menzile doğru ilerlemeye devam edilir. Belde, il, ilçe, kadın kolları, gençlik kolları yönetimlerinde vazifelerinde devam eden kardeşlerimizin yanında yeni görev üstlenen kardeşlerim de var. Bundan sonraki il kongrelerimizde de aynı şekilde görev değişiklikleri mutlaka olacaktır.

Davası hak olanın yardımcısı Hakk’tır. Hak olan davada zafer de muhakkaktır. Bu anlayışla bu kutlu çatı altında görev yapmış her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle kuruluşundan bugüne tüm teşkilatlarımızda görev almış kardeşlerime teşekkür ediyorum. Dar-ül bekaya irtihal eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Kendini AK Parti ailesinin bir ferdi olarak hisseden herkese gönlümüz de, kapımız da, partimizin tüm kademeleri de sonuna kadar açıktır, açık kalacaktır. AK Parti 83 milyon vatandaşımızın tamamını kucaklayacak gönül genişliğine, hizmet şevkine, mücadele azmine sahip bir partidir. Unvanı olsun veya olmasın herkesin davamıza yapacağı bir katkısı mutlaka vardır. Teşkilatlarda görev alacak arkadaşlarımdan bu büyük potansiyeli harekete geçirecek dirayeti ve engin gönüllülüğü göstermelerini istiyorum. Milletin kurduğu, milletin yaşattığı, milletimizin hizmetkarı olan partimize yakışan sahada ülkemizdeki her bir bireyin desteğini alabilecek seviyeye ulaşmaktır. İnşallah hep birlikte bunu başaracağız.

Günün 24 saati, yılın 365 günü kesintisiz şekilde çalışarak AK Parti’nin milletimizin umutlarına, beklentilerine, hayallerine layık şekilde faaliyet göstermesini temin edeceğiz. Türkiye’yi yeniden eski kriz, kaos, baskı ve sefalet günlerine döndürmenin hesaplarını yapanlara meydanı asla bırakmayacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Değerli kardeşlerim; Türkiye bugünlere kolay gelmedi. Bin yıldır üzerinde yaşadığımız bu topraklarda elde ettiğimiz her kazanımın gerisinde milyonların alın teri, milyonların emeği ve azmi, milyonların kanı vardır. Malazgirt’ten bugüne millet olarak mücadelesiz geçen tek bir günümüz yoktur. Tabii aradan bin yıl geçse de hala bize bu vatanı yakıştıramayanlar, çok görenler olduğunu biliyoruz. Bir asır önce milletimizi Çanakkale’de bu topraklarda izi kalmayacak şekilde silmeye çalışanlara verdiğimiz cevabı hala hazmedemeyenler olduğunu biliyoruz. Dört bir yandan işgale uğramış, ordusu ve Meclisi dağıtılmış, nefes yolları tıkanmış, Anadolu’da yakılan ve zafere ulaşan istiklal ateşinden canı yananların hala aynı hayalin peşinde olduğunu biliyoruz.

Rahmetli Menderes’in öncülüğünde geçtiğimiz milletin değerlerine dayalı çok partili siyasi hayatla birlikte ellerinden kayıp giden tek parti faşizmine hala özlem duyanlar olduğunu biliyoruz. Rahmetli Özal’ın Türkiye’yi dünyanın itibarlı ve seçkin ülkeleri arasına sokmak için başlattığı reformları kabullenemeyenlerin yaşadıkları savrulmaları da biliyoruz. Ve nihayet AK Parti’nin 18 yıllık iktidarında Türkiye’yi demokraside ve ekonomide getirdiği seviyeyi görmemek için gözlerini kapatanları, kulaklarını tıkayanları, kalplerini karartanları da biliyoruz. AK Parti’nin bugün Türkiye’nin 81 vilayetinin, 973 ilçesinin, 1389 belediyesinin, 42 bin mahalle ve köyünün istisnasız her karışında yatırımlarının, eserlerinin izi olduğu gerçeğinin üzerini örtmeye çalışanları da biliyoruz. Ana karnındaki çocuktan okula giden evlatlarımıza, çalışanlarımızdan ömrünün son demlerindeki büyüklerimize kadar getirdiğimiz hizmetlerden hayatının her alanında her an faydalanmayan tek bir kişi bulamazsınız.

Vesayetin, terör örgütlerinin, darbecilerin ve bu melanetleri ülkenin başına saranların oyunlarını boşa çıkartarak, tuzaklarını bozarak büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını sürdürüyoruz. Yıllarca iktidarı sandıkta değil de perde gerisinde yazılan senaryolarda kendilerine biçilen roller üzerinde elde etmeye çalışanların milli irade düşmanlığının sebebi işte budur. Milletten demokrasinin kurallarıyla alamadıkları yetkinin eskiden olduğu gibi gaspla kendilerine takdimini bekleyenler hiç kusura bakmasınlar daha çok beklerler. Yakın tarihimizin en köklü yönetim reformunu yaparak milli iradenin üstünlüğünü tahkim ederek inşallah bu yolu tamamen kapattık. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde milletin yarısından fazlasının desteğini alamayan hiç kimseye artık ülkenin yönetimi teslim edilemez. Milletin gönlüne girmenin yolu da onun değerleriyle barışık olmaktan, ona umut vermekten, program ve projeleriyle göz doldurmaktan geçiyor. Biz milletimizin karşısına 18 yıllık hizmet ve eser müktesebatımızla çıkıyoruz. Bununla yetinmiyor, 2023 hedeflerimizle çıkıyoruz. Onunla da yetinmiyor 2053 vizyonumuzu 2071 hayallerimizi konuşuyoruz. İçinden geçtiğimiz şu dönemde sadece salgınla mücadele etmekle kalmıyor, Türkiye’yi küresel, siyasi ve ekonomik sistemin en üst seviyesine çıkarmanın hazırlıklarını yapıyoruz. Varsa bizimle bu konularda rekabet edecek birileri onlarla her türlü yarışa hazırız. Buna karşılık yalan ve iftira üzerine kurulu anlamsız polemiklerle ülkenin vaktini, milletin enerjisini heba edenlere elbette eyvallahımız olmayacaktır. Milletimize saygımız gereği yalanlarını ve iftiralarını ortaya sürerken asıl gündemimizden asla kopmayacağız. Kendi partileri içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlaksızlık skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimizin ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyor ve buna inanıyoruz. Bunları kendi karanlıklarıyla, kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz. Biz Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınması için yeni projelerin, yeni açılışların, yeni başlangıçların heyecanlarını ve sevincini yaşamaya devam edeceğiz. Mesela bu hafta sonu Diyarbakır’da üç barajın ve bir içme suyu tesisinin açılışını İstanbul’da bir firkateynimizin denize indirme törenini, Elazığ’da deprem konutlarının anahtar teslimini yapacağız. Ülkemizin dört bir yanında her gün yeni projelerin, yeni hizmetlerin temeli atılıyor veya açılışı gerçekleştiriliyor. Çünkü Türkiye’nin boş laflara, kuru gürültülere, sahte heyecanlara değil işte böyle gerçek icraatlara ihtiyacı var. Allah’ın izniyle hep birlikte sonuna kadar milletimize hizmet için çalışmayı, üretmeyi, mücadeleyi sürdüreceğiz.

Değerli arkadaşlar, şöyle bir geçmişten bugüne kendimizi muhasebeye tabi tuttuğumuzda karşımıza çıkan manzara acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle sadece partimizin değil, bu ülkenin tamamının hikayesini anlatıyor. Hatırlayınız, 3 Kasım 2002’de yakın ışıkları Türkiye aydınlansın demiştik. 28 Mart 2004’te yerel kalkınma başlıyor demiştik. 22 Temmuz 2007’de durmak yok, yola devam demiştik. 29 Mart 2009’da işimiz hizmet, gücümüz millet demiştik. 12 Haziran 2011’de istikrar sürsün Türkiye büyüsün, hedef 2023 demiştik. 30 Mart 2014’te daima millet, daima hizmet demiştik. 7 Haziran 2015’te onlar konuşur, AK Parti yapar demiştik. 1 Kasım 2015’te sen, ben yok, Türkiye var demiştik. 24 Haziran 2018’de vakit Türkiye vakti demiştik. 31 Mart 2019’da memleket işi, gönül işi demiştik. İnşallah 2023 seçimlerinde milletimizin karşısına çok daha büyük bir vizyonla, çok daha büyük bir heyecanla çıkacağız, çünkü biz Cumhur İttifakıyız, çünkü biz AK Parti’yiz. Çünkü biz milletin bağrından çıkmış ve sadece millete borcu olan bir hareketiz. Çünkü biz mazlumların ve mağdurların umudu Türkiye’yiz. İnşallah milletimizle birlikte yazacak, daha çok başarı hikayelerimiz var. Siz dava ve yol arkadaşlarımdan bu süreçte daha fazla gayret, çok daha samimi çaba, çok daha büyük fedakarlık bekliyorum.

Bu duygularla bugünkü kongrelerimizde görev alacak olan tüm kardeşlerime Rabbimden başarılan temenni ediyorum. Mevla yolumuzu ve bahtımızı açık eylesin diyorum.

Hepinize bir kez daha sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

(İllerle Canlı Bağlantı Yapıldı)

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN- Çok teşekkür ediyorum.

Şimdi sizlere bir de müjde vermek istiyorum. O da; daha bir hafta geçmeden aşılanan vatandaşlarımızın sayısı biliyorsunuz neredeydi, ama bugün son rakamı aldım ve şu an itibariyle 1 milyonu aştık. Bizler için çok kıymetli olan sağlık çalışanlarımızla başlayan ve başarılı bir şekilde devam eden aşı programımıza inşallah kademeli olarak tüm vatandaşlarımızı dahil edeceğiz.

Rabbimden önce ölenlerimize rahmet, hastalarımıza şifalar diliyorum. Bu koronavirüs belasından Rabbim bizleri “Ya Hafız” ismi şerifi hürmetine muhafaza eylesin diyorum. Ve tam anlamıyla inşallah bundan kurtulmak için gece-gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu süreçte aşılanmış olsak da, olmasak da önlemlere riayet edelim. Biliyorsunuz “TMM” diye ifade ettiğimiz temizlik, maske, mesafe ilkelerine riayet edelim. Devlet-millet dayanışmasıyla, sabırla, kararlılıkla bu zorlu süreci beraberce aşacağımıza inanıyorum. Asla zorlama yok, her şey özgüven ve kendi şahsi tasarrufuna dayalı.

Rabbimden tüm hastalarımıza şifalar diliyorum.

Hepinize teşekkür ediyorum, kalın sağlıcakla.

Fotoğraf açıklaması yok.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar