Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11289 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İsmail Karakulluçu’yu Ziyaret Etti..

17 Ocak 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İsmail Karakulluçu’yu Ziyaret Etti..
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İsmail Karakulluçu’yu  Ziyaret Etti..

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ziyaret Etti..

Ak Parti Arifiye Kadın Kolları, Başkanı makamında ziyaret etti…

Ak Parti Arifiye Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve Kadın Kolları üyeleri, Başkan İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Arifiye Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız, Başkan İsmail Karakulluçu’ya çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan yeni Anayasa Paketinin Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşüldüğünü hatırlatan Yıldız; “Biz de Anayasa paketinin Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçmesi halinde, nisan ayı gibi yapılması planlanan referandum için, hazırlarımızı tamamladık. Bu konuda halkımızı bilinçlendirip, Anayasa paketini vatandaşımıza anlatacağız. Sayın; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmaya ve O’na destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Başarılı çalışmalarından dolayı Arifiye Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız’a teşekkür eden Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Geçmişte bir çok ekonomik krize neden olan ülkemizdeki yönetim karmaşasını ortadan kaldıracak yeni Anayasa paketi şu an Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşülüyor. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesi halinde, muhtemelen nisan ayı içerisinde de referandum olacak. Ak kadrolar olarak hep birlikte bu süreçte üzerimize düşen görevleri yapacak, vatandaşımızı bilinçlendireceğiz.

Çeşitli kesimlerce vatandaşımıza lanse edilmeye çalışılan tek adamlık, diktatörlük  gibi yanlış intibaları sileceğiz. Bu süreçte Sayın  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her türlü desteği verecek, hep birlikte o’na sahip çıkacağız. İnşallah Türkiye’miz bir çok cepheden saldırı altında olduğu bu süreci de atlatacaktır. Milli birlik ve beraberlik içerisinde, mazlumların ışığı, umudu ve sığınacağı liman olmaya devam edecektir.” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar