Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11091 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’a Kutlama Mesajı Yağıyor

22 Mayıs 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’a Kutlama Mesajı Yağıyor
AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’a Kutlama Mesajı Yağıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım’ı tebrik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Genel Başkanlığa seçilen Binali Yıldırım’a tebrik telgrafı gönderdi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Olağanüstü Kongre’de Genel Başkanlığa seçilen Binali Yıldırım’a bir telgraf göndererek, kendisini tebrik etti.

erdogan_yildirim_tesekkur

TÜGİAD AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım Kutlama Mesajı

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Çuhacı, AK Parti Genel Başkanı seçilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 65. Hükümetini kurmakla görevlendirilmesi beklenen Binali Yıldırım’ı kutladı. Çuhacı, bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı 64. Hükümetin Başbakanı olarak sorumluluk üstlenen Ahmet Davutoğlu’na da teşekkür etti.

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Başkanı Rahmi Çuhacı, AK Parti olağanüstü Kongresinde tek aday olarak girdiği seçimle AK Parti Genel Başkanı seçilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 65. Hükümetini kurmakla görevlendirilmesi beklenen Binali Yıldırım’ın kutladı. TÜGİAD olarak Türkiye için çalışan herkese destek olduklarını ve olacaklarını söyleyen Çuhacı’nın açıklaması şöyle:

MESAJ1

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Başkanı Rahmi Çuhacı

“Bizler genç işadamları ve girişimciler olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve yasaları ile evrensel değerler çerçevesinde ülkemiz için hizmet eden tüm siyasetçilerimize teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle bugüne kadar hizmeti geçmiş herkese teşekkürlerimizi iletirken; bundan sonra ülkemize hizmet edecek olan başta Binali Yıldırım olmak üzere çalışma arkadaşlarına başarılar diliyoruz. Bizler Türkiye Ekonomisine daha yüksek katma değer üretmek için çırpınan genç işadamları olarak yeni hükümetimizden de bu konuda karşılıklı işbirliğimizi geliştirmek konusunda dileğimizi iletmek istiyoruz. Daha çok ihracat yapmak için daha çok üretmek, daha çok üretmek için daha çok istihdam ve yatırım yapmak istiyoruz. Bundan önceki tüm hükümetlerimizde olduğu gibi 65. Türkiye Cumhuriyeti hükümetine de Türkiye’nin genç girişimci ve işadamları olarak destek vereceğimizi bildirmek istiyoruz.”

TÜGİAD olarak teşekkür kültürüne büyük önem verdiklerinin altını çizen Çuhacı, hem TÜGİAD hem de işadamlarının sorunları ile yakından ilgilenen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na da gösterdiği ilgi ve hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Ak Parti Olağanüstü Kongresi’nde Genel Başkanlığa seçilen Sayın Binali Yıldırım’a, yeni görevinde başarılar diledi.

YasarDogan__1___2_

TÜMSİAD GENEL BAŞKANI YAŞAR DOĞAN’DAN TEBRİK MESAJI

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Ak Parti Olağanüstü Kongresi’nde Genel Başkanlığa seçilen Sayın Binali Yıldırım’a, yeni görevinde başarılar diledi. Yaşar Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ak Parti Olağanüstü Kongresi’nde yeni Genel Başkan olarak seçilen Sayın Binali Yıldırım’a bundan sonraki görevinde başarılar diliyor, ülkemiz adına hayırlı bir dönemin yaşanmasını temenni ediyorum. Bakanlık yaptığı dönem boyunca Türkiye’nin mega projelerinin büyük bir kararlılıkla hayata geçirilmesinde önemli roller üstlenen Yıldırım’ın Başbakanlık görevine geldikten sonra da vizyoner kişiliğini ortaya koyan çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Sayın Binali Yıldırım’ın hızlı sonuç alma özelliğinin ülkemizin başlıca sorunlarının çözümünde son derece etkili olacağını ve bu yaklaşımının istikrarın ve ekonomik refahın devamlılığının sağlanmasında kritik bir rol oynayacağını düşünüyorum.Binali Yıldırım ile başlayacak yeni dönemin, ekonomik reform odaklı, yatırım hamlelerinin devam ettiği verimli ve hayırlı bir dönem olmasını diliyorum. Bu konuda biz iş adamlarına düşecek görevlere de her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.”Yeni Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

 

İnşallah Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızla çok daha güzel hizmetleri birlikte hayata geçireceğiz.

1405 Oyla AK Parti Genel Başkanımız seçilen Sn a başarılar diliyorum.Allah yolumuzu açık etsin.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar