- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Adapazarı’ndan teşekkür ziyaretleri

25 Mayıs 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Adapazarı’ndan teşekkür ziyaretleri
AK Parti  Adapazarı’ndan teşekkür ziyaretleri

AK Parti  Adapazarı’ndan teşekkür ziyaretleri

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 16 Nisan Halkoylaması sonrasında Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ziyaretlerine başladı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa AK, 16 Nisan Halkoylaması sonrasında Sivil Toplum Kuruluşları teşekkür ziyaretlerine Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek başladı. Cumhurbaşkanlığı Sisteminin halkoylamasında kabul edilmesinin Sivil Toplum kuruluşlarının önemine değinen İlçe Başkanı Mustafa Ak şunları söyledi. “16 Nisan’daki Halkoylaması ülkemizin geleceği için önemliydi. Milletimiz gerekli desteği sandıkta gösterdi EVET oyu sandıktan çıkarak milletin kararı oldu. Bu süreçte STKlar kendi içlerinde ve kamuoyuna yaptıkları açıklamalarla ülkemizin geleceğine katkı sağlamışlardır. Bu vesileyle SESOB Başkanı Hasan Alişan’a ve odaya kayıtlı üyelere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

SESOB Başkanı Hasan Alişan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar