Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11085 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Adapazarı’ndan Kocacık’a hayırlı olsun ziyareti

22 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Adapazarı’ndan Kocacık’a hayırlı olsun ziyareti
AK Parti Adapazarı’ndan Kocacık’a hayırlı olsun ziyareti

Adapazarı’ndan Kocacık’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret ederek yeni göreve gelen Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. SMMMO Yönetim Kurulu üyeleri; Ertuğrul Kocacık, Fikret Dayıoğlu, Yıldıray Yılmaz, Erdinç Atalay ziyaret sırasında hazır bulundular.

akp2

İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Milletvekili Recep Uncuoğlu yeni göreve gelen Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık’a ve yönetimine başarılar diledi. İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın Yeminli Mali Müşavir olması dolayısıyla Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık ile mesleki sorunlar ve ekonomi üzerine konuşuldu.

akp1

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık ziyaretlerinden Milletvekili Recep Uncuoğlu’na ve İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar