Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya17°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11277 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’tan Bayram Mesajı

10 Eylül 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’tan Bayram Mesajı
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’tan Bayram Mesajı

Başkan Ak’tan Bayram Mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajıyla tüm İslam Âleminin bayramını kutladı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Dini Bayramlarımızdan olan Kurban Bayramına ulaşmanın manevini hazzını İslam Âlemi olarak coşkusunu bu yılda yaşıyoruz.” dediği bayram mesajına şöyle devam etti. “Kurban Bayramı ülkemizde ve tüm İslam âleminde büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Kurban Bayramına ulaşmak bizlere nasip oldu. Mübarek Kurban Bayramının birlik, dayanışma, kardeşlik ve paylaşma duygularımızı güçlendireceğine inanıyor, İslam Âleminde de maneviyat yüklü bu havanın tüm yıl boyunca sürmesini temenni ediyor, coğrafyamızda, İslam âleminde ve tüm dünya’da barış ve kardeşlik ikliminin hakim olmasını dileyerek Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.

 

binaliyıldırım

Başkan Ak, İlçe Teşkilatında Kurban Bayramı’nın 2. Günü saat 14.15’te yapılacak olan bayramlaşma programına tüm vatandaşları davet etti.

Başkan Varol’dan Bayram Mesajı

Ak Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, bayram dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm müslümanların Kurban Bayramını tebrik etti.

Başkan Varol mesajında, bayramların, dargınların barışmasına, kardeşçe kucaklaşmasına, bunun yanında milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşanmasına da vesile olduğunu belirterek: “İslam âlemi olarak, bizleri bir kurban bayramına daha eriştiren Rabbimiz’e sonsuz hamd-ü senalar olsun. Bayramlar ve özellikle bizim bayramlarımız bir tatil olmaktan çok birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, kardeşliğin, saygı ve sevginin arttığı ve ziyadeleştiği günlerdir. Hele hele Kurban Bayramı, özellikle kurban vecibesini yerine getiren mü’minlerin, fakir ve yoksul din kardeşlerini kurban sayesinde hatırlaması bakımından azami önem arz etmektedir.

binaliyıldırım2porno

Bu vesileyle, sevgi, saygı ve kardeşlik içerisinde, ülkemizin, devletimizin, milletimizin ve bayrağımızın daha yükseklere ulaşmasını ve bu bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyor, tüm hemşerilerimize hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Likos’tan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

akgenc

Mesajında, dini bayramların insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını, kardeşlik ve barış duygularını artırdığını ifade eden Başkan Likos;

“Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır. Hayır, kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu duygular içerisinde Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar