- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti 125. Genişletilmiş İl Başkanları’ Toplantısı Yapıldı

06 Temmuz 2018 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti 125. Genişletilmiş İl Başkanları’ Toplantısı Yapıldı
AK Parti 125. Genişletilmiş İl Başkanları’ Toplantısı Yapıldı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen “125. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı”na katıldı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, beraberindeki Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ile birlikte AK Parti 125. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda hazır bulundu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen toplantı, istişare bölümünün ardından son buldu.


Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Kılıç, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Başkanlığı’nda gerçekleştirilen 125. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımıza katılım sağladık. Önceki gün ise Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş başkanlığında istişare toplantımızı gerçekleştirmiştik.

Toplantımızın ana gündem maddesi 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin değerlendirmesi ve yeni dönem ile ilgili oldu. Cumhurbaşkanımız, milletvekili dağılımı ve ülkemizin içinden geçtiği durum sebebiyle Cumhur İttifakı’nı Mecliste devam ettirmemiz gerektiğine değindi.

Ayrıca önümüzdeki süreçte 2019 Mart yerel seçimleri için belediyeciliğin adını ‘Gönül Belediyeciliği Seferberliği’ olarak adlandırdı.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Bugün dünden daha güçlüyüz ama bu gücümüzü tevazu üzerinde yükseltmeliyiz.’ Toplantımızın basına kapalı bölümünde ise, teşkilatlarla ilgili bilgilendirmeler ve istişareler gerçekleştirildi” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar